вул. Макогона, 23а Скандальна забудова

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Макогона, 23а
Клас об'єкта: Економ
Стан будівництва: Скандальна забудова

На земельній ділянці розташовані виробничі приміщення колишнього орендного шляхового ремонтного-будівельного управління №1. В червні 2015р. їх викупила на аукціоні ТзОВ «Івано-Франківська дорожня служба» з метою будівництва групи багатоквартирних житлових будинків. 

 


Перевірка від Побудовано:

 • Аукціон
  Торги проводилися в червні 2015р. На них виставили адмінкорпус, гараж, склад, майстерні та інші приміщення, як об'єкти приватизації. Умовою купівлі приміщень було обов'язкове укладання угоди оренди земельної ділянки, на якій вони розташовувалися. Цільове призначення вказане в оголошенні про аукціон – розміщення та експлуатація основних, підсобних і допоміжних будівель і споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
  Стартова ціна лота тоді складала 2,6 мільйона гривень. До участі в аукціоні зголосилися четверо учасників. В підсумку переможцем аукціону стало ТОВ «Івано-Франківська дорожня служба», яке запропонувало ціну 6 млн. 36 тис. 367 грн.
  : + Читати повністю
 • Земля
  Згідно чинного генерального плану та кадастру, цільове призначення земельної ділянки - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості. З метою укладення договору оренди 30.07.2015р. міська рада затвердила проект землеустрою земельної ділянки згідно її цільового призначення. Однак міський голова своїм розпорядженням від 03.08.2015р. призупинив дане рішення.
  Нова каденція міської ради своїм рішенням від 26.04.2016р. таки затвердила проект землеустрою. Згідно нового проекту, площа земельної ділянки збільшилася у два рази: з 0.7527 га до 1.5395 га. Цільове призначення було змінено на "для будівництва групи багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими об’єктами громадського призначення".
  : + Читати повністю
 • Дозвільна документація
  В листопаді 2015р. ТОВ «Івано-Франківська дорожня служба» отримала містобудівні умови та обмеження на адміністративно-побутові приміщення (другий пусковий комплекс) за даною адресою. Декларації ДАБІ станом на теперішній час відсутні.
 • Керівництво
  Кінцевим бенефеціаром ТОВ «Івано-Франківська дорожня служба» є Бойчук Анатолій Богданович. Засновником ж виступає ТОВ «Західполіремкомплект» Уляни Павликівської, яка є помічником секретаря міськради Оксани Савчук. Директором ТОВ «Західполіремкомплект» є Ірина Джус, яка також працює бухгалтером у ТОВ «Комунальні інвестиції». Бенефіціаром останньої є Савчук.

1 Коментар - Написати коментар

Коментар