вул. Довга-Тичини Скандальна забудова

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Довга-Тичини
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Скандальна забудова

Багатоквартирний житловий будинок з торгово-офісними приміщеннями розташований у центральній частині міста на розі вулиць Тичини-Довга. Мешканці Івано-Франківська, які придбали квартири у новобудові, не можуть отримати права власності на помешкання. 

Забудівник - ТОВ Прикарпаття-автоЖурналісти не змогли знайти навіть натяку на офіс фірми “Прикарпаття-авто” в Івано-Франківську. Фірма досі не виконує обов’язків замовника забудови, через це будинку не присвоїли адресу і не підключили комунікації. Через це влада не приймає будинок на баланс.

Ряд сайтів з продажу нерухомості інформують, що забудівником об'єкту є компанія Франківськміськбуд.

Детальніше читайте нижче у розділі "Перевірка від "Побудовано".

Читайте також:

Чергова будівельна афера у Франківську: мешканці новобудови не можуть отримати документи на право власності


Перевірка від Побудовано:

 • Земля
  Територія, на якій знаходиться будівля є комунальною власністю. Орендарем є ТОВ Прикарпаття-Авто. Цільове призначення землі – для будівництва та обслуговування будівель іншої громадської забудови. Згідно чинного законодавства на території такого типу призначення дозволено розміщення готелів, офісних будівель, торговельних будівель та інших об'єктів загального користування.
 • Генеральний план
  Згідно з генпланом Івано-Франківська, на даній земельній ділянці дозволяється будувати багатоповерхові житлові будинки.
 • Дозвільна документація на початок будівництва
  Містобудівні умови та обмеження і декларація про початок ведення будівельних робіт в електронних реєстрах відсутні. Нами подані відповідні інформаційні запити на отримання даної інформації.
 • Введення в експлуатацію
  Декларація про готовність об’єкту до експлуатації зареєстрована ДАБІ у березні 2014 року. Проте Івано-Франківський МВК не присвоює адресу будинку та не підключає до комунікацій. Причина - борги замовника будівництва.
 • Суди/Виконавчі провадження
  Щодо фірми Прикарпаття-Авто відкрито два виконавчі провадження за 29 лютого 2016 та 08 лютого 2016 щодо заборгованості перед міським бюджетом. Забудівник боргує внесок у фонд пайової участі замовників будівництва.
 • Замовник і підрядник будівництва
  Декларація про готовність об’єкту до експлуатації свідчить, що офіційно замовником і виконавцем будівельних робіт є підприємство ТОВ Прикарпаття-Авто. Проте дані сайтів з продажу нерухомості вказують, що забудівником є компанія Франківськміськбуд.

Коментар