В Івано-Франківську за 100 млн грн побудують спортивний комплекс

Постійна комісія обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків рекомендувала на розгляд сесії обласної ради проект рішення "Про спорудження спортивного комплексу (легкоатлетичного багатофункціонального манежу)".

Як розповів голова обласної ради Олександр Сич, манеж пропонується спорудити на спортивному полі обласної дитячо-юнацької спортивної школи, що по вулиці Шухевичів, повідомляє прес-служба обласної ради. 

 

"Це місце придатне для того, аби не розпочинати нове капітальне будівництво, а розмістити тут конструкцію манежу багатофункціонального призначення. Вигідним також є саме розміщення стадіону, що дозволить облаштувати велику зону для паркування. Таких манежів в Україні немає. Схожий є в Сумах, але він не зовсім відповідає міжнародним стандартам", - розповів Олександр Сич.

 

Приблизна вартість такого спортивного комплексу 100 мільйонів гривень. Його не можливо спорудити за один рік. Однак, за словами голови обласної ради, за умови збереження позитивної динаміки наповнення обласного бюджету, зробити це можна упродовж декількох років.

 

Обласна рада також рекомендуватиме Івано-Франківській міській раді долучитися до співфінансування робіт з будівництва спортивного комплексу.