У Франківську створюють сквер площею близько 12 тис. квадратних метрів

В Івано-Франківську активно тривають роботи з облаштування зон відпочинку. Одним з найбільших є сквер на вул. Вовчинецька, 206-208.

Загальна площа скверу – близько 12 тис. квадратних метрів. З них 8 тис. – зелені насадження, а 4 тис. – мощення.

Зону відпочинку облаштують новітнім LED-освітленням, лавками, вело- і пішохідними доріжками. Окрім того, висадять додаткові кущі та дерева.

 Як розповів головний комунальник міста Михайло Смушак, роботи у цьому сквері почались ще торік. Тоді тут частково забрукували пішохідні доріжки. На роботи витратили близько 200 тис. грн., а цьогоріч заклали ще 250 тис. грн.

Об’єкт дуже великий, тому потребує ще чимало коштів. Отож, благоустрій продовжать і наступного року. Як результат, це повинна стати основна зона відпочинку в мікрорайоні «Позитрон».

«Цю територію ми відвели для скверу минулого року спільними зусиллями депутатського корпусу. Цей район швидко розбудовується, і тут скоро постали б нові багатоповерхівки. А гарної зони відпочинку для мешканців мікрорайону так і не було б. Це стане один з кращих скверів міста. Поряд фізкультурно-оздоровчий центр, поблизу плануємо будувати критий спортзал, у перспективі – великий дитячий майданчик, - зазначив міський голова Руслан Марцінків.

Один з найбільших скверів створюють на «Позитроні»

 

http://www.mvk.if.ua/uploads/posts/2016-05/1464245284_vovchinecka-2_novyy-razmer.jpg