У Франківську хочуть розробити ДПТ неподалік Галицького моста для багатоквартирної забудови

В Івано-Франківську міська рада може надати дозвіл на розроблення детального плану території для будівництва багатоквартирного житлового будинку на вулиці Шкільна, 5.

Відповідне питання включене до проекту рішення «Про надання дозволу на розроблення детальних планів територій», яким одночасно планується затвердити 16 ДПТ.  Виконавчий комітет прийняв його напередодні нового року, а депутати розглядатимуть на продовженні пленарного засідання сесії міської ради, що заплановане на 20 січня.

 

 

Відомо, що мова йде про земельну ділянку площею 0, 18 га, яка знаходиться неподалік Галицького моста. 

 

Згідно даних публічної кадастрової карти, її цільове призначення – «для розміщення та постійної діяльності інших, створених відповідно до законів України, військових формувань».

 

За законом така територія відноситься до земель оборони. Правом власності на земельну ділянку володіє Івано-Франківська облдержадміністрація. Сама ділянка перебуває у постійному користуванні Івано-Франківського міського відділу УМВС України в Івано-Франківській області. 

 

 

Довідково.

 

Детальний план території – містобудівна документація, що визначає планувальну організацію та розвиток території.

Його метою є визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації кварталу, мікрорайону, іншої частини території населеного пункту, призначених для комплексної забудови чи реконструкції.

Детальним планом території визначаються:

˗   принципи планувально-просторової організації забудови;

˗   червоні лінії та лінії регулювання забудови;

˗   функціональне призначення, режим та параметри забудови однієї чи декількох земельних ділянок, розподіл територій згідно з будівельними нормами, державними стандартами і правилами;

˗   містобудівні умови та обмеження (у разі відсутності плану зонування території) або уточнення містобудівних умов та обмежень згідно із планом зонування території;

˗   потребу в підприємствах і закладах обслуговування населення, місце їх розташування;

˗   доцільність, обсяги, послідовність реконструкції забудови;

˗   черговість та обсяги інженерної підготовки території;

˗   систему інженерних мереж;

˗   порядок організації транспортного і пішохідного руху;

˗   порядок комплексного благоустрою та озеленення, потребу у формуванні екомережі;

˗   межі прибережних захисних смуг і пляжних зон водних об’єктів (у разі відсутності плану зонування території).