Очима новоселів: «Калинова слобода» зелена. Фото

У попередніх фоторепортажах про містечко «Калинова слобода» вже йшла мова про безпеку мешканців містечка, його транспортну, спортивну, дитячу та торгівельну інфраструктуру.

Тепер варто звернути увагу на інший важливий аспект проживання у «Калиновій слободі» – екологічність. Приємно, що будівельники по максимуму зберегли багаторічні зелені насадження і в другій черзі «Калинової слободи». По периметру вона оточена високими деревами з крислатими кронами.

Особливо зворушили шпаківні на деревах – у «Калиновій слободі» подбали про комфорт не лише для новоселів, а й навіть для пернатих! Тому не дивно, що тут цілими днями лунає різноголосий пташиний спів. Крім того, ще на стадії будівництва тут висадили молоді горіхи, клени та декоративні кущі вздовж прогулянкових алей. Тож зелені тепер вистачає в обох частинах містечка.

Повітря у «Калиновій слободі» надзвичайно свіже не лише завдяки багатьом деревам: через все містечко упорядкованим руслом протікає річка Млинівка і ще є кілька озер. Вже зараз там, крім риби, вільно плавають качки і навіть оселилась пара симпатичних ондатр! Нещодавно зарибнили і найбільше озеро «Калинової слободи» з площею водного дзеркала понад 1 га.

Ще одним джерелом приємної прохолоди для мешканців є оригінальний фонтан, розташований на перехресті мальовничих пішохідних алей у центрі «Калинової слободи». Іншою екологічною «родзинкою» містечка є давнє цілюще джерело, облагороджене гарною альтанкою-ротондою.

Додамо, що з усіх помешкань відкриваються захоплюючі панорамні краєвиди на річку, озера, навколишні ландшафти та панораму Чорного лісу.

Мешканці верхніх поверхів можуть насолоджуватись неперевершеним виглядом Карпатських гір. Словом, у «Калиновій слободі» можна жити не тільки з комфортом, а й з користю для здоров’я, відновлюючи сили після напружених буднів. Втім, створені у містечку умови для відпочинку будуть темою вже наступного репортажу.

фото1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Jpeg

Jpeg

фото4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Jpeg

Jpeg

Jpeg

фото8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


фото9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Jpeg

Jpeg

фото12