Містечко "Калинова Слобода" Зданий в експлуатацію

Адреса: Івано-Франківськ, вул. 24 серпня
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Зданий в експлуатацію

Містечко «Калинова слобода» спроектоване таким чином, щоб максимально поєднати комфортність помешкань і зручність міжбудинкового простору.На новоселів «Калинової слободи» чекають не просто комфортабельні квартири, а цілісне затишне середовище, де є все для того, щоб насолоджуватися життям.

 

Припаде новоселам до смаку і комфортне планування квартир – просторі вітальні площею до 20 кв.м., великі кухні (18–25 кв.м.), гостинні холи площею до 12 кв.м. і просторі балкони та лоджії (до 7 кв.м.) з панорамним склінням. Трикімнатні квартири для зручності мешканців обладнані двома санвузлами.

 

Особлива увага приділена обладнанню будинків:

у всіх будинках стоять сучасні 8-місні швидкісні ліфти «Отіс»

вхід у кожен під'їзд захищають міцні двері з домофоном

міцні вхідні броньовані двері «Аплот» українського виробництва 

5-камерні вікна з енергозберігаючим 2-камерним склопакетом і надійною фурнітурою фірми «Мажо».

комфортне проживання забезпечує система «тепла підлога» у кухнях і ванних кімнатах

 

Благоустрій

На прибудинкових територіях висаджені сотні молодих дерев і декоративних кущів. Зелені газони завжди доглянуті, тому милують око яскравими кольорами аж до пізньої осені. Триває благоустрій відпочинкової зони найбільшого у містечку озера. Тому тут затишно почуваються не лише мешканці, а й різна живність: співочі та водоплавні птахи, видри й ондатри. По всій території «Калинової слободи» прокладені комфортні прогулянкові алеї та велосипедні доріжки. Облаштована велика кількість сучасних дитячих майданчиків з оригінальними атракціонами.

 

Інфраструктура

Територія «Калинової слободи» спроектована таким чином, щоб мешканці містечка, не полишаючи його меж, могли задовольнити весь спектр потреб сучасної людини. Зокрема, на в’їзді в містечко розташовані адміністративний центр, бібліотека та будинок культури. Автолюбителям неодмінно припаде до душі якісне дорожнє покриття та достатня кількість зручних паркувальних місць.

 

Магазини/торгівля

Насиченою є і торгівельна мережа містечка: гостинно відчиняють двері клієнтам різноманітні продуктові крамниці, кафе, піцерія, а також великий торгівельний центр. Оздоровленню мешканців «Калинової слободи» посприяють аптеки, стоматкабінет і поліклініка з денним стаціонаром.

 

Дозвілля та відпочинок

Прихильникам активного дозвілля, безперечно, сподобається  спортивна інфраструктура «Калинової слободи»: два футбольні майданчики, великий стадіон, фітнес-клуб, сауна, два тренажерні комплекси під відкритим небом та велодоріжки. Подбала «Ярковиця» і про шанувальників спокійного відпочинку: у «Калиновій слободі» облаштовані чисельні пішохідні зони, мальовнича прогулянкова алея, затишні сквери, оглядова тераса з античною колонадою, гриль-майданчики, бювет із джерельною водою, фонтани тощо. 

 

Все це дозволить мешканцям містечка вести комфортне повноцінне життя, яке за якістю не поступається кращим європейським аналогам.

 

Контакти:

Адреса: Україна, м.Івано-Франківськ, вул. Військових Ветеранів, 10Б

Електронна пошта: 777777.if@gmail.com

Тел./Факс:(0342) 77 77 77

www.yarkovytsya.com.ua 

 

 

Менеджери у офісі:

(097) 909-77-44 - Віталій

(068) 846-90-03 - Юля

Менеджер "Калинової слободи" в Крихівцях:

(099) 058-78-66 - Ростислав

(095) 607-60-82 - Віталій


Перевірка від Побудовано:

  • Скандальні і конфліктні будівництва відсутні

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар