Мешканцям чотирьох громад Прикарпаття зменшать плату за розподіл газу


Про зміни у розподілі газу на території Івано-Франківської області вчора поінформував на брифінгу в обласній військовій адміністрації Іван Шкіндюк, в.о. директора Івано-Франківської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України».

 

Зміни стосуються передовсім Тисменицької громади. З 1 березня споживачам АТ “Тисменицягаз” розподіл природного газу здійснює Івано-Франківська філія ТОВ “Газорозподільчі мережі України”, яке входить до групи Нафтогаз. Відповідну постанову 24 лютого видала НКРЕ. Відтак дію ліцензії АТ «Тисменицягаз» зупинено.

 

Особові рахунки споживачів, яких раніше обслуговувало “Тисменицягаз”, залишаються без змін.

 

“Тариф на розподіл доставки газу для мешканців Івано-Франківщини встановлено на рівні 2,232 з ПДВ за метр кубічний, – повідомив Шкіндюк. - У зв’язку зі зміною тарифу з першого березня для мешканців Тисменицької, Єзупільської, Ямницької та Лисецької територіальних громад буде здійснений перерахунок місячного платежу за розподіл газу у бік зменшення”.

 

Перерахунок, за його словами, не поширюється на села Ямницю, Павлівку, Рибне, Березівку, Колодіївку, Підпечари, Добровляни, Братківці, Драгомирчани, Радча та Узин Івано-Франківської територіальної громади і село Козино Галицької територіальної громади, які раніше належали до Тисменицького району.

 

Нагадаємо, тариф на розподіл газу для споживачів АТ «Тисменицягаз» був 2,388 грн з ПДВ за метр кубічний.