Як інформує "Галицький кореспондент", Позивачами у справі виступають мешканці вулиць Відкритої та Марійки Підгірянки, а відповідачами – Управління державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області, третя особа: ПП “Санліт-Захід”. Однак представники ДАБІ на суд не з’явилися.
Позивач Василь Марків подав клопотання долучити до справи ряд документів: ухвалу Львівського апеляційного суду за позовом ТзОВ «Ремкомбудінвест» до міської ради; лист-повідомлення від міського відділу МВС в Івано-Франківської області Кобзану В’ячеславу про долучення колективної заяви матеріалів кримінального провадження щодо неправомірних дій «Ремкомбудінвест»; проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки від 2006 року; відповідь ДАБІ на запит адвоката Бандури про скасування декларації на початок будівництва, яка була видана ПП “Санліт-Захід”; відповідь департаменту містобудування та архітектури щодо врегулювання спірної ситуації будівництва.
Проте директор «Санліт-Захід» Роман Яковина висловився проти доручення цих документів, оскільки там є неточності. Суд долучив подані позивачем документи. Суд також долучив ухвалу апеляційного суду Івано-Франківської області від 10 травня 2016 року за позовом «Санліт-Захід» до мешканців вулиць Відкритої-Підгірянки про усунення перешкод для користування земельною ділянкою для побудови багатоквартирного будинку.
Позивач Марків розповів і надав суду документи про те, що поруч будинку знаходяться його сарай та вбиральня, які в разі початку будівництва будуть знесені. Гаврищук також надав суду документи про те, що на цій ділянці знаходяться і його господарські будівлі. Василь Марків просив врахувати те, що у поліції знаходяться матеріали кримінального провадження у цій справі. Крім того, Марків пояснив, що у містобудівних умовах та обмеженнях на цю ділянку зазначено, що дозвіл на будівництво видається тільки за умови знесення будинків на Підгірянки, 25 і 25 а та на Відкритій, 25 з відселенням мешканців. Однак забудівник ці умови не виконує.
Проте представники «Санліт-Захід» запевнили суддю, що перенесуть вбиральні в інше місце. «Чому не зробили це до цього часу? Чому не поговорили і не врегулювали це питання між собою», – запитав їх суддя.
Директор підприємства Роман Яковина сказав, що всі тимчасові споруди на цій ділянці є самовільно встановленими. Мовляв, як міська рада видала їм містобудівні умови та обмеження, якщо б там були якісь споруди.
Позивачі клопотали про те, щоб суд заборонив «Санліт-Захід» проводити будь-які будівельні роботи поки триває судовий процес. Однак представники третьої особи заперечили проти задоволення клопотання і пояснили, що будь-які будівельні роботи з будівництва багатоквартирного будинку не будуть проводитись до вирішення справи по суті. Суд прийняв це до уваги та ухвалив відмовити позивачам. Крім того, суд зазначив, що Марківим не наведені та документально не підтверджені обставини, які б вказували на очевидну небезпеку заподіяння шкоди його правам, свободам та інтересам до ухвалення рішення в цій адміністративній справі.
Таке рішення суду обурило мешканців вулиць Відкрита-Марійки Підгірянки. Вони не розуміють, чому суд повірив на слово представникам «Санліт-Захід» і знехтував документами позивачів.
0 Коментарів - Написати коментар