LITE КВАРТИРИ – новий формат житла у сучасному районі Manhattan!


Щодня в світі відбувається безліч змін. Це саме стосується і ринку нерухомості: люди більше не хочуть переплачувати за зайві квадратні метри, а прагнуть отримати максимально якісне житло, спроектоване з урахуванням оптимізації життєвого простору.

 

Тому компанія blago developer пропонує новий формат квартир – Lite. Більш детально про такі квартири розповів Аналітичний центр компанії blago developer.

 

В Івано-Франківську вперше цей тип житла є доступним у сучасному районі Manhattan, який будується в центральній частині міста поблизу міського озера.  Lite-квартири - це щось середнє між звичайними квартирами та smart-квартирами. Їх суть полягає в тому, що це оптимальний формат житла без нічого зайвого, але зі всім потрібним. В чому їхня ізюминка думаєте ви? Давайте детальніше розберемось з таким типом квартир. 

 

Планування lite-квартир розробляються відповідно до передових концепцій організації життєвого простору.  Це потрібно для того, щоб добитись максимального використання кожного квадратного метру і функціонально правильно спланованого життєвого простору.  

 

Якщо у smart-квартирах це робиться для того, щоб зробити однокімнатну квартиру максимально зручною, то у lite-квартирах наші архітектори зробили те саме тільки з двокімнатними та трикімнатними квартирами.  Відповідно ми отримуємо двокімнатні квартири площею від 50 м2 і трикімнатні площею від 67 м2, у яких кожен квадратний метр максимально функціональний, а всі неробочі зони та глухі кути мінімізовані як такі, що не задовольняють потреб сучасного стилю життя. Таким чином покупець не переплачує за зайві квадратні метри, а у майбутньому економить на утриманні квартири. У Lite квартирах немає зайвих квадратних метрів, тут немає преміум опцій. Немає того, що дорого коштує, але не завжди є потрібним.

 

Тут є тільки те, чого ви прагнете, те що необхідне для щасливого життя!

 

Купити Lite-квартиру можна в сучасному районі Manhattan від надійного забудовника blago developer.