Квартири 21-го століття: на чому економити не варто


Ринок первинної нерухомості зараз пропонує покупцю десятки проєктів різного класу та на будь-який гаманець. Але часи, коли головним критерієм вибору помешкання була ціна, уже минули. Тож Аналітичний центр blago developer дослідив, на чому зараз не готові економити прикарпатці та чи забудовники слідують вимогам сучасного покупця.

 

Новобудови позбавлені недоліків старого житла, але якщо неправильно вибрати квартиру, то проживання у новому помешканні теж не буде затишним.

 

Експерти зазначають, вагому роль для покупця зараз відіграє розташування житла. Найбільший відсоток запитів на квартири у середмісті, де є хороша транспортна розв’язка.

 

Також при виборі житла орієнтиром може стати наближеність центру. Погодьтесь, дуже зручно весь час знаходитись в 5-ти кроках від крамниць, ресторанів, державних установ, банків та інших важливих елементів інфраструктури.

 

Покупці враховують і наближеність помешкання до природних зон. Річка, парк чи озеро поряд є вигідним плюсом. Та й у кам’яних джунглях теж люди не готові жити, тому враховується навіть вигляд з вікна. Природний краєвид значно привабливіший за щоденне споглядання на чужі вікна.

 

Вагоме значення має розвинена інфраструктура житлового комплексу та району. Наявність поряд шкіл, садочків, медичних закладів та торгових точок значно збільшує шанси продажу всіх квартир у новобудові.

 

На якість будівництва покупці звертають неабияке значення. Будинок повинен бути енергоефективним, у квартирі встановлені якісні вікна та двері. Зручний під'їзд з кімнатою для дитячих візочків і спортінвентарю, красивий безпечний двір для прогулянок і відпочинку, паркінг для авто. Такі житлові комплекси в Івано-Франківську реалізовує компанія з відмінною репутацією - blago developer.

 

Експерти зазначають, якщо ви уже визначились з новобудовою, у якій хочете жити, то далі ретельно подумайте над площею свого майбутнього житла. Квартира має бути комфортною і за розміром, і за плануванням. Відповідно до складу сім’ї кожен обирає для себе квартиру з бажаною кількістю кімнат.

 

Купити квартиру від надійного забудовника blago developer можна у Містечку Соборне, ЖК Comfort Park, Паркова Алея, Manhattan, Main House, Авторський, Family Plaza, Chocolate, елітних комплексах Parus та Royal Hall.