Комунальні проблеми в Івано-Франківську: як мешканці багатоповерхівки хотіли замінити каналізаційну трубу


До нашої редакції звернувся підписник Віктор з проблемою, яка кілька місяців існує в будинку. В багатоповерхівці, яка розташована на вулиці Набережна 4 а, почала смердіти каналізаційна труба.

 

Мешканці будинку хотіли вирішити це й звернулися до КП “Комфортний дім”, однак виникли певні складнощі. Інформатор розбирався в, тому що сталося.

 

Через запах у під’їздах, яких підіймався з підвалу, треба було замінити вихід каналізаційної труби з підвалу до колектора на вулицю.

 

Як розповів Віктор, мешканці сусіднього під’їзду в будинку звернулися до комунального підприємства. Для початку ремонтних робіт необхідно було зібрати підписи. Це дасть можливість зробити кошторисну документацію й порахувати вартість робіт. Підписи, за словами Віктора, зібрали, кошторисну документацію зробили й розподілили вартість робіт на кожну квартиру в будинку.

 

 

Гроші заплатили майже всі квартири, окрім двох, й відправили в комунальне підприємство. Попри те, що була нестача коштів, комунальне підприємство обіцяло почати працювати. На цьому, за словами підписника, все зупинилося. У Комфортному домі розповідали про проблеми з підрядниками. За словами підписника, так минуло майже півтора місяці.

 

“Ми платимо гроші. Взагалі виникає питання чи це взагалі має робитися за наші гроші. Ми всі платимо щомісяця квартплату”, – коментує Віктор.

 

Інформатор зателефонував до комунального підприємства, аби зрозуміти у чому справа.

 

За словами директора КП “Комфортний Дім” Скиданчука Василя Михайловича труба є приватним майном й мешканці мають слідкувати за її станом.

 

Підприємство виконає ці роботи, однак наразі дійсно є проблема з підрядниками й технікою. Частина робітників, за словами Василя Михайловича, тікають чи виїжджають закордон. Більша частина людей зараз захищає країну.

 

“Воюють багато слісарів й начальник аварійної служби, який займався виконання таких робіт. Важко з працівниками”, – додає директор КП “Комфортний Дім”.

 

Василь Михайлович додав, що підприємство обіцяло мешканцям виконати ці роботи. Почнуть з 1 грудня. Робитимуть 3-4 дні орієнтовно.