Робота кипить на будівельному майданчику, ми робимо Ваше життя комфортним та затишним! Продовжуємо висвітлювати хід будівництва житлового комплексу “Містечко Центральне”.
Гарна новина для майбутніх власників квартир 25 секції – розпочато армування фундаментної плити! Окрім цього будівельники працюють над торгово-розважальним центром, паркінгом №3 та школою, у 40 секції збудовано 2 поверхи! Виконуємо роботи по благоустрою прибудинкової території!
Завітайте на оглядини квартири в робочий час, наші менеджери допоможуть з вибором житла та організують перегляд обраної квартири. Ви матимете можливість побачити процес будівництва на будівельному майданчику!
Будівельна компанія “Спілка забудівників” дарує 5% знижки на квартири у житловому комплексі “Містечко центральне” – для життя ідеальне!
![ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК](http://centralne.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5279-1024x683.jpg)
![ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК](http://centralne.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5286-1024x683.jpg)
![ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК](http://centralne.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5287-1024x683.jpg)
![ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК](http://centralne.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5296-1024x683.jpg)
![ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК](http://centralne.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5293-1024x683.jpg)
![ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК](http://centralne.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5289-1024x683.jpg)
![ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК](http://centralne.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5299-1024x683.jpg)
![ХІД БУДІВНИЦТВА ЖК](http://centralne.if.ua/wp-content/uploads/2019/11/IMG_5305-1024x683.jpg)
0 Коментарів - Написати коментар