Хід будівництва ЖК "Crystal River" станом на травень 2018 року

Будівельна компанія "Continental Development" повним ходом проводить будівельні роботи у новому житловому комплексі "Crystal River".

Житловий комплекс комфорт-класу "Crystal River" представлений одним дев'ятиповерховим будинком, який знаходиться на березі річки Бистриця-Солотвінська. Розташовується будівля на початку мікрорайону Пасічна, в екологічно чистій зеленій зоні, подалі від автострад, що забезпечує спокій і тишу місцевості.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЖК "Crystal River" - це монолітно-каркасний будинок збудований за останніми технологіями з використання якісних матеріалів. Весь житловий комплекс складається з 1, -2 та 3-кімнатних квартир, комерційних приміщеннь, у яких можуть розташовуватися офіси, магазини, спортивні клуби та інші різноманітні заклади для дозвілля. На один під’їзд передбачено два ліфта: пасажирський і грузопасажирський. За порядком у під’їзді слідкуватиме конс’єрж.

 

На прибудинковій території, яка до того ж буде перебувати під відеоспостереженням, передбачається підземний паркінг на 80 машин і наземна парковка. Планується озеленення внутрішнього двору деревами, буде зроблена розбивка газонів і квітників, передбачається облаштування дитячого майданчика. Прихильники активного відпочинку зможуть проводити час на футбольному полі або тенісному корті. На  березі річки Бистриця-Солотвинська власний пляж.

 

Контакти: