Хід будівництва ЖК "Crystal River" станом на липень 2018 року

В Івано-Франківську триває будівництво житлового комплексу "Crystal River", що у мікрорайоні Пасічна, від будівельної компанії "Continental Development".
Житловий комплекс комфорт-класу "Crystal River" представлений одним дев'ятиповерховим будинком, який знаходиться на березі річки Бистриця-Солотвінська. Розташовується будівля на початку мікрорайону Пасічна, в екологічно чистій зеленій зоні, подалі від автострад, що забезпечує спокій і тишу місцевості.
 
 
Станом на липень завершуються роботи по влаштуванню монолітного каркасу останнього 10 поверху. Активно ведуться роботи по муруванню цегляної кладки з 3 по 6 поверх. Також муруються вентиляційні канали 4,5,6, поверхів. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ЖК "Crystal River" - це монолітно-каркасний будинок збудований за останніми технологіями з використання якісних матеріалів. Весь житловий комплекс складається з 1, -2 та 3-кімнатних квартир, комерційних приміщеннь, у яких можуть розташовуватися офіси, магазини, спортивні клуби та інші різноманітні заклади для дозвілля. На один під’їзд передбачено два ліфта: пасажирський і грузопасажирський. За порядком у під’їзді слідкуватиме конс’єрж.

 

На прибудинковій території, яка до того ж буде перебувати під відеоспостереженням, передбачається підземний паркінг на 80 машин і наземна парковка. Планується озеленення внутрішнього двору деревами, буде зроблена розбивка газонів і квітників, передбачається облаштування дитячого майданчика. Прихильники активного відпочинку зможуть проводити час на футбольному полі або тенісному корті. На  березі річки Бистриця-Солотвинська власний пляж.

 

Контакти: