МЖК Експрес-24

mzhk-ekspres-24

Будівельна компанія МЖК Експрес-24 була заснована у 1996 році. Від самого початку становлення та формування забудовника відбувалось на основі довготривалої стратегії розвитку, мета якої − надання повного комплексу послуг генерального підрядника та інвестора під час будівництва об’єктів житлової, промислової, соціальної та комерційної нерухомості, а також вихід будівельної компанії на загальноукраїнський ринок житла.


З дня свого заснування компанія забудовник пов’язує свої стратегічні плани з вирішенням соціально-економічних проблем міста Івано-Франківська та регіону. Послідовна реалізація стратегії розвитку надала забудовнику можливість протягом нетривалого часу створити власний проектний відділ, а також парк спеціалізованої техніки (на сьогодні налічує більше 50 одиниць), впровадити високі стандарти кадрової політики, розробити схему координації фінансових потоків, а також напрацювати ефективну модель управління компанією.


Поєднання дієвої моделі управління та наукомістких проектно-конструкторських технологічних рішень надало будівельній компанії МЖК Експрес-24 можливість закріпити свої позиції на регіональному та національному ринках послуг генерального підрядчика та забудовника. МЖК Експрес-24 також має всі необхідні ресурси для налагодження продуктивних партнерських відносин з вітчизняними та зарубіжними промисловими групами, а також компаніями середнього та малого бізнесу в Україні.


Ми одні з кращих забудовників міста та регіону. В портфелі компанії кілька десятків реалізованих проектів та більше 100 тисяч кв.м. житла, введеного в експлуатацію.


Переваги забудівника


  - чималий досвід роботи;


  - конкурентноспроможні ціни;


  - можливість будування в складних геологічних умовах;


  - робота власного проектного відділу;


  - парк власної сучасної будівельної техніки.


Наша компанія надійний забудовник міста та регіону. В портфелі будівельної компанії кілька десятків реалізованих проектів та більше 100 тисяч кв.м. житла, введеного в експлуатацію. Пріоритетний для «МЖК Експрес-24» напрямок розвитку − зведення житлових мікрорайонів з власною інфраструктурою. Найбільш відомими є житлові комплекси по вул. Української Дивізії, вул. Курінного Чорноти, вул. Миколайчука, вул. Національної Гвардії та по вул. Пилипа Орлика. Будинки МЖК Експрес-24 по вул. Б. Лепкого, вул. Чорновола, вул. Незалежності та вул. С.Бандери вважаються візитною карткою міста Івано-Франківська. На проведеному Мінбудом Всеукраїнському конкурсі на кращий будинок та споруду в 2005 році житловий будинок із вбудованими приміщеннями громадського призначення по вул. Коновальця,77 був визнаним одним із кращих.


Досягнення компанії


У скарбниці компанії забудовника також грамоти, нагороди та подяки від Івано-Франківської ОДА та Івано-Франківської обласної ради, міського голови Івано-Франківська, Івано-Франківської Єпархії та Архієпископа Івано-Франківського і Галицького, Всеукраїнської асоціації «УКРМОЛОДЬЖИТЛО», Благодійного християнського фонду «Солідарність» та ін. На сьогодні підприємство бере активну участь у проектах реконструкції та будівництва житлових будинків в Івано-Франківській області − у Калуші, Городенці, смт. Богородчанах. Збудоване компанією забудовником житло від 2011 року обслуговує спеціально створене на базі МЖК Експрес-24 ТзОВ ЖЕД «Експрес-Комфорт», головна мета діяльності якого − влаштування відповідних умов проживання мешканців. Надійний захист майна та житла власників забезпечує створена у 2004 році охоронна фірма ТзОВ «Експрес-сервіс».


За масштабом впливу на сферу будівництва у Івано-Франківську, а також за об’ємами житлового будівництва міста та області забудовник МЖК Експрес-24 не має конкурентів, продовжуючи утримувати позицію лідерства декілька років поспіль.


Контакти


телефон: +380 (342) 77-60-27


телефон/факс: +380 (342) 77-77-50


сайт: www.mgk.if.ua  


е-mail: Mgk-24@ukr.net 


графік роботи: пн-пт 09:00–18:00


адреса: Україна 76018 м. Івано-Франківськ, вулиця Січових Стрільців, 58


Перевірка від Побудовано:

6 Коментарів - Написати коментар

  1. Тетяна 01.10.2019 16:59

    Цікаві проекти

  2. Паша 23.05.2018 18:09

    Мають будувати великий спортивний майданчик в 4 черзі будівництва!

  3. Оксана 08.02.2018 15:51

    Все дуже гарно, але хочеться спортивних майданчиків, а то про маленьких діток подбали є 2 дит.майданчики, про водіїв також, є багато парко.місць, а от що робити підліткам, хочеться вийти і поганяти мяча, хоча б кольцо для баскетболу, це не багато місця займає

Коментар