В скандальному комплексі апартаментів "На озері" (на Мазепи, 144) уже продано більше 80% «квартир»

Багатоповерхівка біля міського озера, не рахуючи самовільної надбудови 11-го поверху, розрахована на 90 апартаментів. Станом на сьогодні, в цьому об’єкті залишилося 16 апартаментів.

Будівельна компанія ПП «Прикарпаття і К» позиціонує скандальне будівництво на Мазепи,144 як комплекс апартаментів «На озері». Тут уже продано більше 80% площі.

По-факту, даний будинок є об’єктом багатоквартирної житлової забудови. Але юридичино це готельний комплекс. Тому тут продають не квартири, а апартаменти в готелі.

Вартість 1 метра квадратного в комплексі "На озері" стартує від 450$. Також ПП "Прикарпаття і К" пропонує безвідсоткове розтермінування платежів до 2-х років.

Наразі генпідрядник припинив будівельні роботи на обєкті. Найімовірніше, що забудівник вичікує, аби з часом про його незаконне будівництво забули. Тоді без зайвого шуму будову спробують ввести в експлуатацію.

Нагадаємо, що цільове призначення земельної ділянки, на якій збудований комплекс – будівництво та обслуговування інших будівель громадської забудови. Отже будувати житлові будинки на ній заборонено. Проте керівництво ГО «Товариство сприяння обороні України» вихід знайшло.

Архітектурно-планувальне завдання (видавалося до 2012 р. до введення МБУІО) видано на спортивно-готельний комплекс. Будується, насправді, типовий житловий багатоповерховий будинок. Але продають в ньому апартаменти, а не квартири.

На початку року ДАБІ призупинила будівництво скандального об'єкту на Мазепи, 144, але ГО «Товариство сприяння обороні України» оскаржило це рішення в суді. 23 березня окружний адмінсуд Івано-Франківської області скасував припис ДАБІ про зупинку будівництва.

Детальніше читайте у "Перевірці від "Побудовано" на сторінці об'єкта будівництва.