ЖК "Ювілейний" Зданий в експлуатацію

Адреса: Івано-Франківськ, вул.Ураїнських Декабристів,58
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Зданий в експлуатацію

Житловий комплекс "Ювілейний", від будівельної компанії «Траян», розташований по вулиці Українських Декабристів, в районі річки Бистриця Надвірнянська.

 

Зручне планування квартир, сучасні архітектурні рішення, гнучка цінова політика, розвинута інфраструктура, чисте повітря та чудові краєвиди не залишать байдужими тих, хто цінує якісне та комфортне житло.

 

Комплекс складається із 14 секцій. Перші 3 секції здані в експлуатацію. Жильців вражатимуть просторі квартири та панорамний вигляд із вікна. Зручне транспортне сполучення дозволяє уже за 7-8 хвилин зануритися у метушню центру міста.

 

До квартир підведені усі комунікації, встановлені лічильники газу, світла та води. Передбачено утеплення фасаду. Прибудинкова територія буде огороджена.

 

Дах - найважливіший елемент конструкції будинку, що забезпечує захист від дощу, вітру та снігу і багато в чому визначає зовнішній вигляд будинку. Проектувальники ЖК «Ювілейний» особливу увагу приділити монтажу покрівлі. Шатровий дах новобудови – це конструкція, яка вистоїть навіть при прямих шквальних вітрах, а також запобігатиме потраплянню холоду і вологи в горище.

 

Належний тиск води на усіх 9 поверхах забезпечуватиме власна насосна станція, а про якісну подачу енергії подбає власна трансформаторна підстанція.

 

Адресу відділів продажу:

м. Івано-Франківськ, вул. Новгородська, 39

Івано-Франківськ, вул, Українських Декабристів, 58


2 Коментарі - Написати коментар

  1. Ігор 16.02.2018 16:29

    Супер!!!!

Коментар