ЖК TRIVIUM Будується

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Мазепи
Ціна(м2) від: 34 грн. до(м2): 51 грн.
Клас об'єкта: Еліт
Стан будівництва: Будується

TRIVIUM — це не просто новий проект від «Вамбуд», це позачасовий маніфест висококласного смаку та статусу, три виміри нового формату життя. Завдяки унікальному архітектурному рішенню комплекс стане справжньою окрасою центральної частини Івано-Франківська.

Новобудова — це три секції 14-16 поверхів, об'єднані в одне ціле стилобатом з озелененим експлуатаційним дахом та загальною територією, на якій знайдеться місце для кожного мешканця. З вікон та балконів частини квартир відкриваються краєвиди на парк ім. Т.Г. Шевченка, чиї алеї розпочинаються на протилежному боці вулиці. З іншого боку будинку — міське озеро, улюблене місце відпочинку городян, особливо у теплу пору року.

Інфраструктура

Житловий комплекс TRIVIUM будують за 8 хвилин на авто від центру міста, що передбачає наявність всіх необхідних об'єктів соціальної інфраструктури у пішому доступі від будинку. Пішки до найближчої зупинки громадського транспорту — 2 хвилини, на відстані 2 хвилин на авто — велика транспортна розв'язка на перетині вулиць Довженка, Гетьмана Мазепи, Стефаника та Криховецької, що дозволить швидко добиратися до будь-якого мікрорайону міста. До таких великих транспортних вузлів, як Міжнародний аеропорт «Івано-Франківськ», авто- та залізничний вокзали — 8-9 хвилин автомобілем.

Купити продукти у пішому доступі від будинку можна у супермаркетах «АТБ-Маркет» та «Сільпо», витративши на дорогу 7-10 хвилин. Ще кілька супермаркетів мережі «АТБ-Маркет» та «Сільпо» працюють у радіусі 6 хвилин на авто від комплексу. На такій самій відстані від комплексу розташовані Центральний та Новгородський ринки, де представлений великий вибір фермерської продукції та товарів місцевих виробників. Якщо немає часу чи бажання готувати, недалеко бар «Мисливець», альпійський ресторан Reikartz, ресторани «Хлібосол» і Promenade, та доставка піци Cult Pizza.

Якщо потрібен дитячий садок, в пішому доступі від новобудови їх кілька. До дитячого садка №5 «Теремок» — 6 хвилин, «Сонечко» — 12 хвилин, №3 Bee — 15 хвилин. Ходити на заняття пішки зможуть учні початкової школи №9, школи №2 та ліцею №12, до яких 7-10 хвилин. За 5-6 хвилин на авто дитину можна відвезти до ясел-садка «Малюк», садка №20 «Росинка», №24 «Котигорошко», ліцею №4, шкіл №21 та №4. Випускники можуть продовжити освіту у коледжі фізичного виховання, що за хвилину пішки від будинку. Також у пішому доступі від житлового комплексу TRIVIUM розташований національний Прикарпатський університет ім. В. Стефаника, а у радіусі 6 хвилин на авто — університет Короля Данила та Івано-Франківський державний коледж технологій та бізнесу.

На тренування пішки 8-9 хвилин до спортивної зали «Ідеал Спорт» або спортклубу «Бескід». Пробігтися з ранку можна на стадіоні «Науки», у міському парку або вздовж міського озера, на березі якого облаштовано волейбольний майданчик, скейт-парк та пляж, а також працює човнова станція, кафе, прокат човнів та катамаранів.

Комплектація

  • індивідуальне опалення дозволить самостійно визначати дату початку та завершення опалювального сезону

  • панорамні вікна забезпечать максимальне природне освітлення та створять ефект додаткового простору

  • квартири здаються з чорновим ремонтом

  • територія комплексу закрита для автомобілів, для транспорту мешканців

  • передбачено підземний паркінг з ліфтом, який піднімається до верхнього поверху будинку


Перевірка від Побудовано:

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар