ЖК Парковий Будується

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Хіміків
Ціна(м2) від: 11 400 грн.
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Будується

Про житловий комплекс

Житловий комплекс Парковий споруджується забудовником Socium Developer. ЖК належить до новобудов комфорт класу. Здача об'єкту в експлуатацію запланована на 4 квартал 2021 року.

Розташування

ЖК Парковий розташований в Івано-Франківську. Новобудову можна знайти безпосередньо в районі Пасічна по вул. Хіміків. Також варто звернути увагу на карту вище. Це допоможе зорієнтуватися без проблем, де саме будується ЖК і як до нього доїхати, якщо ви вирішили особисто перевірити хід будівництва. Карта також дозволить оцінити зручність локації для майбутнього проживання.

Технічні дані

Новобуд зводять за технологією – цегла. Кількість поверхів у будинку – 9, висота стель – 2.7 м. Опалення – індивідуальне. Докладно розглянути доступні планування житла в цьому будинку, оцінити їх зручність та обрати конкретний варіант можна на нашому сайті або у відділі продажу.
Якщо вас цікавить, де після покупки житла вам доведеться паркувати автомобіль, варто звернути увагу на наявність паркінгу чи стоянки біля будинку. В цьому житловому комплексі є паркування.

Особливості продажу квартир

Житловий комплекс Парковий представлений 51 квартирою. В новобудові можна купити нерухомість за такими цінами від забудовника:
  • 1-кімнатні – площа від 42.65 і до 43.11 квадратних метрів, вартість від 486 210 і до 491 454 грн;
  • 2-кімнатні – площа від 64.35 і до 67.8 квадратних метрів, вартість від 733 590 і до 772 920 грн;
  • 3-кімнатні – площа від 72.77 і до 86.4 квадратних метрів, вартість від 829 578 і до 984 960 грн;
Про можливість придбання житла в кредит або в розстрочку, можна дізнатися на цій же сторінці або зв'язавшись з представником забудовника.

Інфраструктура

Житловий комплекс Парковий відрізняється зручним розташуванням, оскільки в безпосередній близькості від нього є: школа, садок, лікарня, тц, ринок, магазини, парк, транспортна розв'язка, гаражний бокс. Інфраструктуру навколо новобудови та відстань від будинку до необхідних об'єктів можна оцінити на карті.

Перевірка від Побудовано:

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар