Містечко "Липки" Зданий в експлуатацію

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 164
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Зданий в експлуатацію

Нове Містечко «Липки» від будівельної компанії «Ярковиця» – це  європейський житловий комплекс закритого типу, яке передбачає гармонійне поєднання місцерозташування, зручної інфраструктури та комфорту. 
 
Комплекс розташований по вулиці Мазепи, 164 поблизу міського озера, що стане приємним бонусом для любителів піших прогулянок. Окремої уваги заслуговує  наявність поблизу корпусу №11 дитячого садочка, що значно спростить здобуття дошкільної освіти маленькими жителями комплексу. Будівельна компанія «Ярковиця» подбала, щоб це не стало проблемою і побудувала садочок на території житлового комплексу. 
 
Комплекс налічує 11 корпусів 9-поверхової забудови, площа забудови сягає близько 6 га. Схема розташування будинків передбачає місця для паркування, відпочинкову зону та багату інфраструктуру. Зокрема, тут є і велика кількість зручних лавочок для відпочинку, і майданчики для прогулянок та дитячих забав тощо. 
 
Всюди розміщено ліхтарі, які зроблять зручним пересування територією містечка у темну пору доби. Територія містечка, як уже згадувалося вище, буде закритого типу. Крім того передбачена цілодобова охорона та постійний відеонагляд. 
 
Планування квартир здійснено з урахуванням забезпечення найоптимальнішого комфорту і функціоналізму. У вартість квартири входить: 
 • якісні вхідні двері українського виробництва,
 • вікна з двокамерними склопакетами,
 • тепла підлога,
 • підведення комунікацій до лічильників,
 • штукатурка стін та стяжка підлоги під маяк,
 • облицювання сходової з великим холом та перилами з нержавійки. 
 
З питань продажу квартир звертайтесь за телефонами: 

менеджери у офісі: 098 7773770, 099 7773770

Менеджери на об"єкті: 068 7773770, 0989654738

 


2 Коментарі - Написати коментар

 1. Роман 21.11.2019 10:33

  Швидко будуэмо, як завжди якість не в пріоритеті, але найггірше це щільність. На калиновій мені сподобалось бо відчутно простір, а тут побувавши - будинок на будинку....

 2. Володимир Петрович 06.11.2018 16:14

  Коментар стосовно "Калинова Слобода" Доброго дня Управляюча Компанія Комфорт Плюс мене як жителя Калинової Слободи цікавить питання вартості "додаткових послуг" які Ви включаєте в оплату комунальних і яка становить чомусь аж 150 грн. Одна людина має однокімнатну квартиру, інший має 3 або двохкімнатну квартиру, хтось має мансарду і якби не повністю повноцінну квартиру в котрих як кажуть взагалі не прибирають і де ліфт навіть не їздить. Чому оплати для всіх рівні??? Чому Ви виписуючи людям рахунок на оплату не даєте повного звіту на що йдуть ці 150 округлених гривень. Не всі заробляють за кордоном і вклали останні кошти на цю квартиру, а тут обдирайлівка по повній програмі. 150 грн. на сьогоднійшній день це немалі кошти і кожен в такий час рахує копійки в Україні, а як має бути коли субсидія має покрити ці витрати. Декілька пяничок замітають біля будинків і збирають пляшки, обслуговування ліфта яке не надається і камери які працюють через одну, лежачих перешкод для обмеження швидкості автомобілями, які ломлять ті самі автомобілі. Та не чисто дибіли там поселилися щоб кожні 20 метрів ставити перешкоди для авто. Все ж таки цікавить питання чому 150 а не 125 грн. і звідки така сума взята??? Шановний Василик Віталій та Степан Омелянович який згідно реєстру є власниками ЖЕКУ дайте людям відповідь і не займайтеся здирництвом. Не всім живеться так як Вам і дехто має дуже тяжко працювати щоб заробити на ці Ваші додаткові послуги. Квартири куплені за високою ціною і квартплата мала б бути одна і зрівноважена, збалансована з описом на що йдуть дані оплати. В одному місяці освітлення місць загального користування вартує в конкретному підїзду 18 грн., а в наступному 27, то чому оплата за додаткові послуги округлена??? Дуже вдячні за відповідь

Коментар