ЖК Елітний Будується

Адреса: Івано-Франківськ, вул Ольги Кисілевської
Ціна(м2) від: 13 200 грн.
Клас об'єкта: Еліт
Стан будівництва: Будується

Про житловий комплекс
 
Житловий комплекс «Елітний» споруджується забудовником Socium Developer. ЖК належить до новобудов комфорт-класу. Здача об'єкту в експлуатацію запланована на ІІ квартал 2022 року.

Розташування
 
ЖК «Елітний» розташований в Івано-Франківську. Новобудову можна знайти безпосередньо в районі «Центр», вул. Кисілевської. Також варто звернути увагу на карту вище. Це допоможе зорієнтуватися без проблем, де саме будується ЖК і як до нього доїхати, якщо ви вирішили особисто перевірити хід будівництва. Карта також дозволить оцінити зручність локації для майбутнього проживання.

Технічні дані
 
Новобуд зводять за технологією – цегла. Кількість поверхів у будинку – 8, висота стель – 2.7 м. Опалення – індивідуальне. Докладно розглянути доступні планування житла в цьому будинку, оцінити їх зручність та обрати конкретний варіант можна на нашому сайті або у відділі продажу.
Якщо вас цікавить, де після покупки житла вам доведеться паркувати автомобіль, варто звернути увагу на наявність паркінгу чи стоянки біля будинку. В цьому житловому комплексі немає паркування.

Особливості продажу квартир
 
Житловий комплекс «Елітний» представлений 27 квартирами. В новобудові можна купити нерухомість за такими цінами від забудовника:

• 1-кімнатні – площа від 44.22 і до 44.89 квадратних метрів, вартість від 583 704 і до 592 548 грн;
• 2-кімнатні – площа від 67.43 і до 68.71 квадратних метрів, вартість від 890 076 і до 906 972 грн;
• 3-кімнатні – площа від 72.68 і до 89.46 квадратних метрів, вартість від 959 376 і до 1 180 872 грн;
 
 
Про можливість придбання житла в кредит або в розстрочку, можна дізнатися на цій же сторінці або зв'язавшись з представником забудовника.

 
Інфраструктура
 
Житловий комплекс «Елітний» відрізняється зручним розташуванням, оскільки в безпосередній близькості від нього є: школа, садок, лікарня, тц, ринок, магазини, парк, транспортна розв'язка. Інфраструктуру навколо новобудови та відстань від будинку до необхідних об'єктів можна оцінити на карті.

Перевірка від Побудовано:

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар