Житловий будинок по вулиці Софіївка, 39 Будується

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Софіївка, 39
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Будується

Будівельна компанія «Франківський дім» розпочинає будівництво нового житлового будинку в Івано-Франківську по вулиці Софіївка, 39. Новий проект будівельної компанії розрахований на три під’їзди та матиме 6 поверхів.

 

Як і всі об’єкти БК «Франківський дім», майбутній житловий будинок по вулиці Софіївка, 39 зводиться з дотриманням усіх будівельних стандартів та використовуючи високоякісні  матеріали та комплектуючі.

 

Утеплення будинку 10-сантиментровим шаром пінопласту та встановлення п’ятикамерних енергозберігаючих  вікон з подвійним склопакетом створять усі умови для енергоощадності та відмінної шумоізоляції.

 

Благоустрій прибудинкової території виконають відповідно до сучасних вимог. Будівельники запроектували дитячий майданчик та зелену зону для активного дозвілля. Для майбутніх мешканців також влаштують спеціальні місця для паркування зі зручним в'їздом.

 

Будинок обладнають  швидкісним, безпечним та комфортним ліфтом преміум-класу. У кожну квартиру встановлять вхідні двері преміум класу, котел італійського виробництва та лічильники на всі комунікації.  

 

*За умовами додаткової плати можливий монтаж системи опалення та електричної розводки.

 

Центр продажу БК «Франківський Дім»:

  • Адреса: м. Івано-Франківськ, площа Ринок 14, офіс 305
  • тел.: (066) 076-76-24; (066) 555-05-57;  (0342) 52-79-03;
  • Сайт: www.frandim.if.ua

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар