вул. Ольги Кисілевської Скандальна забудова

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Ольги Кисілевської
Клас об'єкта: Економ
Стан будівництва: Скандальна забудова

Незавершена житлова багатоповерхівка на 80 квартир знаходиться на вул. Ольги Кисілевської поблизу 42-го будинку. Забудівником є ПП "Космал". Згідно нашої інформації, фірма самоусунулася від будівництва, і мешканці завершують об'єкт самотужки. Відповідно до договорів із будівельною компанією, об'єкт планували здати ще в 2006р. Однак, будівля не завершена і по сьогоднішній день. Тим не менше, донедавна в інтернеті публікували оголошення про продаж квартир в цьому будинку.


Перевірка від Побудовано:

  • Земля
    Згідно з генпланом Івано-Франківська, земельна ділянка належить до зеленої зони. Ще донедавна в кадастрі була присутня інформація, про те, що орендарем землі являється ПП "Космал". ЇЇ місце розташування, чомусь, було вказано на вул. Молодіжній, а цільове призначення - для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Однак, після останньої перевірки об'єкта від ДАБІ, інформація про земельну ділянку була видалена.
  • Дозвільна документація
    В червні 2016 р. Управління ДАБІ в Івано-Франківській області провела перевірку об'єкту. Перевірка виявила, що дозвільні документи протерміновано, а поверховість будинку незаконно збільшено. На самому будівництві відсутня виконавча документація, та не здійснюється авторський і технічний нагляд.
  • Замовник будівництва
    Замовником будівництва є ПП «Космал», яке зареєстроване в Івано-Франківську. Керівником фірми є Малярчук Микола Васильович. Згідно КВЕДу, підприємтсво займається геолого-розвідувальними роботами. Під час своєї перевірки ДАБІ не змогли знайти ні забудівника, ні представника фірми.

1 Коментар - Написати коментар

Коментар