Квартал Карпатський Будується

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Карпатська, поруч будинку № 12
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Будується

Будівельна компанія «Франківський Дім» у квітні 2019р. розпочала будівництво нового житлового будинку комфорт-класу по вул. Карпатська, поруч будинку № 12. Зручна транспортна розв'язка: до центру міста –  5 хвилин.


 

Для комфортного проживання мешканців будинку поруч розташовані всі важливі об’єкти соціальної інфраструктури – школа, дитячий садок, Івано-Франківський національний технічний університету нафти і газу, міська поліклініка №2, торговий центр «Панорама PLAZA», продуктовий ринок. Також неподалік знаходяться Набережна ім. В. Стефаника та відпочинкова зона річки Бистриця Солотвинська.

 

Об’єкт по вул. Карпатська – це дев’ятиповерховий житловий будинок, розрахований на два під’їзди з загальною кількістю 99 квартир. У будинку запроектовані одно-, дво- і трикімнатні квартири площею від 34 м2 до 84 м2. Планування квартир розроблені таким чином, щоб забезпечити максимальний рівень комфорту і раціональне використання наявних площ.

 

При будівництві об’єкту використовуються високоякісні матеріали та дотримуються стандарти енергоефективності. Передбачено утеплення цегляних стін 10-сантиметровим шаром пінопласту. Житлові площі комплектуються восьмикамерними металоплатиковими вікнами з подвійним склопакетом та енергозберігаючим склом, товщиною профілю 92 мм та вхідними дверима преміум класу. Робиться чистова стяжка підлоги, штукатурка стін, встановлюються котли та лічильники обліку води, газу та електроенергії.

 

Для власників автомобілів запроектовані гаражі. Передбачено облагородження прибудинкової території. Здача об’єкту в експлуатацію планується на 3-й квартал 2020 року.


0 Коментарів - Написати коментар

Коментар