Квартал «ГАЛИЧАНКА» Зданий в експлуатацію

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Галицька, 57А
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Зданий в експлуатацію

ЖК належить до новобудов комфорт класу. Здача об'єкту в експлуатацію запланована на 4 квартал 2021 року.
 

Розташування

ЖК Квартал «Галичанка» розташований в Івано-Франківську. Новобудову можна знайти безпосередньо в районі Центр по вул. Галицька, 57А. Також варто звернути увагу на карту вище. Це допоможе зорієнтуватися без проблем, де саме будується ЖК і як до нього доїхати, якщо ви вирішили особисто перевірити хід будівництва. Карта також дозволить оцінити зручність локації для майбутнього проживання.
 

Технічні дані

Новобуд зводять за технологією – монолітно - каркасна. Кількість поверхів у будинку – 7, висота стель – 3 м. Опалення – індивідуальне. Докладно розглянути доступні планування житла в цьому будинку, оцінити їх зручність та обрати конкретний варіант можна на нашому сайті або у відділі продажу.
 
 
Якщо вас цікавить, де після покупки житла вам доведеться паркувати автомобіль, варто звернути увагу на наявність паркінгу чи стоянки біля будинку. В цьому житловому комплексі є паркування.
 

Особливості продажу квартир

 
Житловий комплекс представлений 6 плануваннями. В новобудові можна купити нерухомість за такими цінами від забудовника:
  • 1-кімнатні – площа 46.59 квадратних метрів, вартість 886 798 грн;
  • 2-кімнатні – площа від 52.54 і до 55.78 квадратних метрів, вартість від 1 000 051 і до 1 061 722 грн;
  • 3-кімнатні – площа від 73.57 і до 88.37 квадратних метрів, вартість від 1 400 338 і до 1 682 043 грн;
 
Про можливість придбання житла в кредит або в розстрочку, можна дізнатися на цій же сторінці або зв'язавшись з представником забудовника.
 

Інфраструктура

Житловий комплекс Квартал «Галичанка» відрізняється зручним розташуванням, оскільки в безпосередній близькості від нього є: навчальні заклади, лікарня, ТЦ, ринок, магазини, парк, транспортна розв'язка, школа, садок, підземний паркінг. Інфраструктуру навколо новобудови та відстань від будинку до необхідних об'єктів можна оцінити на карті.

 


Перевірка від Побудовано:

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар