вул. Гаркуші, 35 Зданий в експлуатацію

Адреса: Івано-Франківськ, вул. Гаркуші, 35
Клас об'єкта: Стандарт
Стан будівництва: Зданий в експлуатацію

Житловий комплекс розташований в центральній частині міста, що забезпечує вигідну інфраструктуру. Поблизу є затишні кафе, тихі парки, надійні банки, церква, цілодобова аптека, продуктовий ринок, філармонія, магазини, салони.

Для будівництва використовувалися тільки якісні та надійні матеріали передових виробників. Квартири сплановані і впорядковані для комфортного проживання. Забудовник передбачив зручне планування житлових приміщень. Дво- та три-кімнатні квартии площею - від 87 до 110 кв.м.

Територія прикрашена зеленими насадженнями, встановлено дитячий майданчик, передбачено місце для відпочинку. Для автовласників є автостоянка.

Технічні характеристики:

Житловий комплекс оснащений сучасними ліфтами;

Тип паркінгу - наземний, відкритий

Зовнішні стіни - цегла з додатковим утепленням;

Опалення - індивідуальне;

Стелі висотою 2,8м.

 

Будівництво завершено в 2013 році. Є вільні квартири або площі.


Перевірка від Побудовано:

 • Земля
  Згідно генпланом м. Івано-Франківська дана територія призначена для будівництва. Дані публічної кадастрової карти вказують, ділянка на котрій знаходиться будинок призначена для будівництва дитлової забудови і громадського призначення
 • Дозвільна документація про початок будівельних робіт
  АПЗ за грудень 2008 року вказує, що планувався багатоквартирний житловий будинок з приміщеннями громацького призначення на місці існуючого будинку №35 на вул. Гаркуші.
 • Введення в експлуатацію
  Згідно декларації багатоквартирний житловий будинок по вул. Гаркуші 35, 3 категорія був зданий в експлуатацію в лютому 2012 року.
 • Замовник / підрядник
  Замовником даної будівлі є Лисак Олександра Онуфріївна. Забудовником виступає Івано-Франківськміськбуд.

0 Коментарів - Написати коментар

Коментар