Звіт з будівництва містечка «Липки за листопад. ВІДЕО


Будівництво містечка «Липки» вже на фінішній прямій. Ми раді поділитися з Вами звітом про виконані роботи за листопад.

 

Отож, біля корпусу №1 озеленили ділянку та встановили дитячий майданчик. Поруч із будинком №6 закінчили благоустрій та зробили ігрову зону.

 

У підземному паркінгу повністю готове перекриття, зараз ведеться внутрішнє оздоблення. В дитячому садочку будівництво дійшло кінця, інженерні комунікації встановлено.

 

На в’їзді до містечка облаштували сучасну пропускну систему. На вул. Мазепи завершили благоустрій. Також ще тривають роботи у торгівельному центрі та на спортивних майданчиках.

 

 

Ми із задоволенням приймаємо відвідувачів, щоб усе продемонструвати та розповісти. Наш консультаційний центр працює: Пн-Пт 9.00-17.00; Сб 9.00-13.00. Івано-Франківськвул. Мазепи, 164.

 

Також Ви можете отримати всю необхідну та цікаву інформацію про стан будівництва чи квартири в режимі онлайн. А ще ми завжди на зв’язку за телефонами: 099 777 3 770⠀і 098 777 3 770.

 

Планування квартир перегляньте тут:http://bit.ly/2Yl1A1z

 

Територія житлового комплексу закрита, з цілодобовою охороною. Це дозволить мешканцям мікрорайону насолоджуватися приватним простором, зеленою територією та дитячими майданчиками, не хвилюючись за власну безпеку. А комфорт і затишок - важливі фактори при виборі майбутнього помешкання.

 

Широка площа забудови — цілих 6 гектарів — дозволяє облаштувати на прибудинковій території зелені зони для відпочинку дорослого населення та малечі, ігрові майданчики. Тишу, чистоту і безпеку не тільки у вашому помешканні, а й надворі, важко переоцінити.

 

Саме тому закритий житловий комплекс і те, що сторонні не зможуть потрапити на територію - важливий фактор для вашого спокою, особливо якщо у вас є діти.