Знайомимось із «Липками» в режимі онлайн: корпус №1. ФОТО


Сьогодні ми розповідаємо про корпус №1, що розташовані одразу біля в’їзду в містечко "Липки".

 

Поруч із будинком ми вже подбали про благоустрій:

 

- Зробили вуличне освітлення;

 

- Виклали бруківку;⠀

 

- Висадили дерева та кущі;⠀

 

- Встановили лавочки.

 

Також тут розташований дитячий майданчик, де є понад 30 видів розваг для наших найменших жителів.

 

 

Гості можуть залишити авто на безкоштовних паркомісцях, а для власників квартир існує окремий підземний паркінг. Що стосується самого корпусу, він вже повністю завершений. У ньому є:

 

- Сучасні під’їзди та ліфти;

 

- Броньовані двері;

 

- Пластикові вікна;

 

- Підлога з підігрівом;

 

- Утеплені стіни, що вже готові до втілення Ваших найсміливіших дизайнерських ідей.

 

 

Ми із задоволенням приймаємо відвідувачів, щоб усе продемонструвати та розповісти. Наш консультаційний центр працює: Пн-Пт 9.00-17.00; Сб 9.00-13.00. Івано-Франківськвул. Мазепи, 164.

 

Також Ви можете отримати всю необхідну та цікаву інформацію про стан будівництва чи квартири в режимі онлайн. А ще ми завжди на зв’язку за телефонами: 099 777 3 770⠀і 098 777 3 770.

 

Планування квартир перегляньте тут:http://bit.ly/2Yl1A1z

 

Територія житлового комплексу закрита, з цілодобовою охороною. Це дозволить мешканцям мікрорайону насолоджуватися приватним простором, зеленою територією та дитячими майданчиками, не хвилюючись за власну безпеку. А комфорт і затишок - важливі фактори при виборі майбутнього помешкання.

 

Широка площа забудови — цілих 6 гектарів — дозволяє облаштувати на прибудинковій території зелені зони для відпочинку дорослого населення та малечі, ігрові майданчики. Тишу, чистоту і безпеку не тільки у вашому помешканні, а й надворі, важко переоцінити.

 

Саме тому закритий житловий комплекс і те, що сторонні не зможуть потрапити на територію - важливий фактор для вашого спокою, особливо якщо у вас є діти.

 

Центральний офіс компанії: Івано-Франківськвул. Військових Ветеранів, 10Б.