Вигідна інвестиція в комерційну нерухомість з БК “Спілка забудівників”


Вигідна інвестиція в комерційну нерухомість з БК “Спілка забудівників”. 25-30% приросту ціни між котлованом й готовим об’єктом та стабільний дохід від оренди у розмірі 7-8% дол. Саме такі результати дає вигідна інвестиція – саме так виглядає вклад у комерційну нерухомість БК “Спілка забудівників”.

 

При сучасному мінливому економічному становищі питання раціонального розподілу капіталу є надзвичайно актуальним. А інвестиції у нерухомість завжди вважалися одним з найбільш надійних способів збереження й примноження капіталу. 

 

Тож ми пропонуємо вам можливість інвестувати в комерційну нерухомість, яка забезпечить стабільність та довгострокову вигоду.

 

Наші об’єкти нерухомості розташовані в перспективних районах з високим потенціалом розвитку – житловому районі “Княгинин” та житловому комплексі “Містечко Центральне”.

 

Ось кілька причин, чому вкладення в нашу комерцію є найкращим вибором:

  1. Зростання вартості активу: Купівля нерухомості на етапі котловану зазвичай на 25-30% є дешевшою, ніж купівля готового об’єкта. І загалом вартість нерухомості має тенденцію до зростання, особливо в таких місцях, як наші райони. Тож ваша інвестиція зростатиме разом із розвитком ринку.
  2. Стабільний дохід: Вкладення у комерційну нерухомість забезпечує стабільний дохід у розмірі 7-8% дол від оренди. Регулярні грошові надходження з часом покриють витрати за придбання нерухомості та дозволять отримувати пасивний дохід.
  3. Захист від інфляції: Нерухомість є матеріальним активом, який не втрачає своєї вартості під впливом інфляції. Це робить її ідеальним засобом збереження капіталу.

 

Бажаєте розпочати свій бізнес уже зараз? Доступні готові:

  • комерційні приміщення, площею від 33 м² до 130 м², в уже відкритому ТРЦ “Княгинин”
  • комерційні приміщення, площею 276 м², 380 м², 632,2 м² та 705,3 м, у ТЦ “Київський”.