Комерційна нерухомість від БК “Спілка забудівників”


10 жовтня у торгово-розважальному центрі “Княгинин”, що розташований в однойменному житловому районі, відбулась зустріч керівництва будівельної компанії “Спілка забудівників” із фахівцями з продажу нерухомості.


 
Під час заходу присутні обговорили успішну діяльність нашої компанії, адже попри всі труднощі, ми досягли чималого успіху в будівельній сфері. Ми впевнено будуємо не тільки комфортне житло, але й торгові центри та масштабні плани на майбутнє!


 
Так, основною темою сьогоднішньої зустрічі стала презентація ТРЦ “Княгинин” та перспективи щодо продажу його комерційних приміщень. Наразі будівництво центру на завершальній стадії, а його відкриття відбудеться напередодні Різдва – 20 грудня цього року.


 
Цей ТРЦ буде справжнім осередком забезпечення потреб місцевих жителів та гостей Івано-Франківська. Зі зручною локацією, сучасним дизайном та широким спектром послуг, він стане одним із найкращих місць для шопінгу, відпочинку та розваг.

 

Зокрема, наприкінці грудня тут запрацює всеукраїнська мережа супермаркетів “Таврія В” – доволі нова для міста мережа, яка вже успішно функціонує у нашому ТЦ “Київський” на території житлового комплексу “Містечко Центральне”.


 
Бажаєте придбати комерційне приміщення? Саме зараз ідеальний момент, щоб забезпечити собі успішний старт у новому торговому центрі! Найкраща пропозиція – приміщення, площею понад 800 м² поруч з “Таврією В”.

 

Також доступна комерція на другому й третьому поверхах, площею від 30 м² до 220 м². А родзинкою нашого центру є нерухомість невеликих площе – 15 м², 30 м², 40 м² та 45 м².


 
За детальнішою інформацією телефонуйте у відділ продажу, наші менеджери підберуть приміщення саме для вашого бізнесу:
 
+380 96 2000 777
+380 97 2000 777
м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.