Від ідеї до реалізації: прогрес будівництва ТРЦ “Княгинин”. Наш торгово-розважальний центр “Княгинин” пройшов чималий шлях від зародження ідеї до успішної реалізації проєкту, від закладеного фундаменту до створеного новітнього осередку шопінгу й розваг!
За останні місяці фахівці будівельної компанії “Спілка забудівників” проробили колосальну роботу. І результат перевершив навіть наші очікування!
Минулого місяця ми урочисто відкрили ТРЦ “Княгинин”. Це потужне передове архітектурне та технологічне втілення, що поєднує в собі унікальність та сучасні тенденції будівництва. Він задовольнятиме запити усіх споживачів і забезпечить покращення нашого району та Івано-Франківська загалом.
Ділимося світлинами з різних стадій будівництва. Презентуємо як вражаюче змінювався наш “Княгинин”.
![](http://knyagynyn.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/3960743a-a3bf-4f73-a30b-40d2770b9755-1024x576.jpg)
![](http://knyagynyn.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/c94f2147-be6d-42ae-9b95-3510fe1abd3e-1024x576.jpg)
![](http://knyagynyn.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/861ae729-933c-4389-9c4d-9e872ca142d3-1024x576.jpg)
![](http://knyagynyn.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/a3360b6c-4c2f-491a-b54d-07ae9a7d0e96-1024x576.jpg)
![](http://knyagynyn.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/bc9b2f1d-e780-475a-814b-83d31d3dc0a2-1024x576.jpg)
![](http://knyagynyn.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/22a5185d-de2f-4db8-b67b-04891ea527da-1024x576.jpg)
![](http://knyagynyn.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/ce08a945-3f91-43fa-9632-2c7e946b916d-1024x576.jpg)
![](http://knyagynyn.if.ua/wp-content/uploads/2024/01/a29acbb6-c6d8-4022-a24a-3973fd0919ea-1024x576.jpg)
0 Коментарів - Написати коментар