Переваги трикімнатних квартир від "Спілки забудівників"


Купівля 3-кімнатної квартири в новобудові − вибір не тільки дуже популярного типу житла, але і розумна інвестиція.

 

Багатофункціональність та інші переваги таких квартир зроблять вашу покупку найкращим рішенням для сім′ї.

 

Переваги 3-кімнатних квартир в ЖК «Містечко Центральне» та житловому районі «Княгинин»

 

Якщо ви вирішили придбати житло, зверніть увагу саме на 3-кімнатні квартири. Вони мають чимало плюсів.

 

- Місткість. У трикімнатній квартирі з комфортом проживатиме велика сім′я. Таке житло стане ідеальним варіантом і для багатодітної сімейної пари. Якщо ж ви любите тварин, то вашим улюбленцям тут 100% сподобається.

 

- Вигідність. Перш за все, трикімнатна квартира ніколи не втрачає своєї цінності. Навіть якщо ви хочете жити самі, то в майбутньому, коли у вас з′явиться сім′я, вам не доведеться купувати просторніше житло. Ви також можете здавати квартиру в оренду й отримувати щомісячний стабільний прибуток.

 

- Багатофункціональність. 3-кімнатна квартира в наших ЖК − знахідка для творчих людей, бізнесменів і фрілансерів, які звикли працювати вдома. Велика площа дозволяє облаштувати в квартирі студії, майстерні та кабінети.

 

Чому варто купити саме трикімнатну квартиру

 

Різниця у вартості 3-кімнатних та 2-кімнатних квартир незначна. Саме тому трикімнатна квартира − це розумний та вигідний вибір.

 

Трикімнатні квартири в наших житлових комплексах мають лоджії. Ми також підготували для вас величезну кількість варіантів планування квартир.

Якщо у вас велика сім′я і ви хочете жити комфортно, ЖК «Містечко Центральне» та житловому районі «Княгинин» є, що вам запропонувати. 3-кімнатна квартира в новобудові − це передусім зручне житло, яке може стати вашим уже сьогодні.

Щоб дізнатись детальніше, пишіть нам або ж телефонуйте за номерами: +380 97 2000 777 і +380 96 2000 777.