В Івано-Франківську відреконструювали будівлю, яку взимку не потрібно обігрівати


Утримувати величезний будинок та не платити шалені кошти за опалення нині можливо. Один з місцевих інженерів відреконструював унікальну будівлю в Івано-Франківську, яку, навіть взимку, не потрібно обігрівати.

Ця будівля знаходиться у самому серці Івано-Франківська. Вона була зведена ще наприкінці 1800-х і раніше тут жили люди. У 2015 році інженер Микола Яцинович взявся за її реконструкцію. Нині вона вже майже завершена. І хоча на перший погляд цей будинок нічим не відрізняється від інших, насправді він – унікальний, пише ТРК РАІ.

Аби механізм працював, довелось додатково інвестувати близько мільйона гривень в утеплення. При цьому чимало коштів було зекономлено. В той же час економія на опаленні будинку площею 700 метрів квадратних буде шаленою, запевняє Яцинович.

Не виникатиме проблем і влітку. У цьому будинку ніколи не буде спекотно. Хоча кондиціонерів тут немає – натомість встановлена сучасна система охолодження: холодна водяна стеля.

Схожих будинків у Івано-Франківську вже майже 10. Більшість – це приватне житло.Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram.
Завжди цікаві новини!