В Івано-Франківську продають «Будинок залізничників»


Шукаєте приміщення в Івано-Франківську для бізнесу? Компанія «Інвест Актив» виставила на продаж в системі «Прозорро.Продажі» чотириповерховий будинок на вул. Грюнвальдська, 17.

 

Добротна цегляна камениця збудована на замовлення Станиславівської дирекції залізниць у 1926 році для профспілки залізничників. Будівля має площу 1174,7 кв. м, в доброму стані, пише Курс.

 

Розміщена в межах ділової частини Івано-Франківська: поруч центральний вокзал, адміністративні будинки органів міської і обласної влади, гранд-готель «Роксолана», до історичного центру – ратуші – 5 хвилин ходи.

 

Будинок залізничників в Івано-Франківську вул. Грюнвальдська 17 - продаж

 

Будинок не має статусу пам’ятки архітектури. Розроблено проєкт реконструкції будинку з добудовою і надбудовою та зі збереженням фасаду, розміщенням ліфта у зовнішніх конструкціях, що дозволить зберегти історичний конструктив.

 

Передбачене облаштування зеленого внутрішнього дворика та літньої тераси, укриттів у підвальних приміщеннях, евакуаційного виходу для доступу технічних служб чи інкасаторів, паркувального майданчика. Реконструкція збільшить площу будівлі до 1524,86 кв. м.

 

Будинок чудово підходить для офісу ІТ-компанії, банку, офісного центру, магазину чи медичного закладу.

 

 

Аукціон відбудеться 15 липня 2024 року, пропозиції приймають до 14 липня. Стартова ціна – 55 млн грн. Більше дізнатися про аукціон і лот та подати пропозицію можна за цим посиланням.