У "Калиновій слободі" збудували сучасні баскетбольні майданчики

Занепад футбольної інфраструктури та відсутність прикарпатських команд майстрів у всіх лігах першості України призвели до того, що поволі, але невпинно Івано-Франківськ віддає свої симпатії іншим видам спорту – в першу чергу, баскетболу.

Останнім часом значно зросла не лише армія палких баскетбольних уболівальників, а й кількість бажаючих займатися цим видом спорту.

Однак недостатня кількість відповідних залів і відкритих майданчиків, на жаль, не в змозі задовільнити потреби іванофранківських аматорів баскетболу. Тим приємніше, що про інтереси любителів здорового способу життя почав дбати і приватний бізнес. Першою в цьому плані стала будівельна компанія «Ярковиця», котра реалізувала у новозбудованому містечку «Калинова слобода» комплексний  проект спортивної інфраструктури. Він включає в себе різноманітні об’єкти: два сучасні стадіони для міні-футболу, всесезонний тренажерний комплекс і велосипедну доріжку, алеї для пробіжок і – головне – баскетбольні майданчики.

Неймовірно, але факт: тут дійсно споруджені два сучасні огороджені спортмайданчики стандартних розмірів (28 на 15 метрів), які вже влітку приймуть перших баскетболістів, а також волейболістів. Втім, всепогодне обладнання та спеціальне покриття дозволять грати на них ледь не цілорічно. Так що новосели «Калинової слободи» можуть не лише займатися бігом, велопрогулянками, силовими тренуваннями, а й відчути себе справжніми майстрами ігрових видів спорту.

А саме містечко й далі залишається гідним прикладом гармонійного поєднання комфортного житла, екологічного відпочинку, розвиненої торгівельної та соціально-побутової інфраструктури, а також всебічних умов для занять фізкультурою та спортом.