У Франківську стартує безкоштовний соціальний проєкт для дітей «Великий проєкт малих фестивалів»


Вже цієї суботи в міському парку відбудеться перший захід в рамках нового великого проєкту для дітей віком 5-12 років.

 

Проєкт реалізується за ініціативи компанії blago за партнерської підтримки «Парку історії землі» та Комунального підприємства «Центр розвитку міста та рекреації».

 

За ідеєю організаторів у місті планується серія заходів на різні теми: від дослідження підводного світу до космічних мандрівок. Таким чином через розваги та ігри діти вивчатимуть науку та пізнаватимуть світ.

 

«На жаль, війна увійшла в життя українських дітей, додає смутку, тривоги, переживань. Ми не можемо викреслити цей етап їхнього дитинства, але можемо докласти зусиль, аби зробити їхнє зростання яскравішим, цікавішим та радіснішим. У майстер-класах та різних творчих активностях діти зможуть не лише відволіктися від стресів, а й заспокоїтися, отримати нові враження, познайомитися з новими друзями. А завдяки нашій різнотематичній програмі – ще й навчатися», – прокоментували представники blago.

 

«Великий проєкт малих фестивалів» триватиме до кінця вересня кожної суботи з 14 до 16 год. Місце проведення: літній театр в парку ім. Шевченка. Вхід вільний.

 

Хто планує завітати, ось теми найближчих заходів:

 

- хімічне шоу «У школі Хогвардса»;

- «Супергеройська вечірка Marvel»;

- вивчення сонячної системи – «Космічна подорож»;

- «Подорож в Disney»;

- «Скарби підводного світу»;

- «Експедиція Діно»;

- «Лісова пісня» – зустріч з «Мавкою та Лукашем».

 

Дізнаватися більше про «фестивалі» можна сторінці blago: https://www.facebook.com/blagodeveloper