У 2022 рік з великими результатами: як blago developer змінює Івано-Франківськ


Для когось 2021 рік був роком труднощів та викликів. Та для blago developer рік, що минає, став роком прориву та великих змін.

 

За 12 місяців наша компанія реалізовувала масштабні проєкти та активно підтримувала спортивно-культурні заходи, які надовго запам’ятаються франківчанам. Десятки цікавих подій, будівництво сучасних стильних будинків у різних частинах Івано-Франківська – це результати річної роботи blago developer, що викликають гордість та захоплення.

 

За 12 місяців компанія звела десятки поверхів нових житлових комплексів, завершила будівництво сотні квартир та розпочала нові архітектурні проєкти. Виконаний обсяг робіт вражає цифрами:

 

використано понад 415 тис. одиниць керамоблоку для зовнішніх стін;

використано 1,051 млн одиниць газоблоку для внутрішніх стін;

залито 500 кубічних метрів бетону;

встановлено 16 016 кв. м металопластикових вікон і 2 462 кв. м алюмінієвих вікон;

облаштовано фасадів загальною площею 50 300 кв. м;

встановлено 1135 дверей.

 

Лише за 2021 рік blago developer запустила 3 масштабні проєкти, покликані змінити уявлення івано-франківців про якісне житло:

 

сучасний район Manhattan UP

ЖК Union – житловий комплекс комфорт-класу

дохідний дім А5 – інвестиційна нерухомість у центрі міста

 

Для blago developer створення житла не обмежується будівництвом. Компанія активно спонсорує культурні, освітні та спортивні заходи. Так, найбільшою подією 2021 року для компанії стало встановлення Національного рекорду України.

 

За сприяння blago developer, на День будівельника в Івано-Франківську найсильніші жінки України Ольга Лящук, Маргарита Кучина та Ганна Васюк протягнули 5 бетономішалок загальною вагою 78 тонн 130 кг на 614 см.

 

Спонсорська підтримка місцевих футболістів наштовхнула компанію на створення цього року власної футбольної команди «Blago-Юність». В результаті об’єднання гравців з «Юність» Верхня та «УКД-Благо» відбулося народження нової футбольної зірки, яка вже 20 вересня стала почесним переможцем турніру та володарем Кубку областей України 2021.

 

З турботою про мешканців міста команда blago developer організовувала розважальні заходи. На День Конституції на «стометрівці» компанія подарувала франківцям концерт гурту «Цвіт Кульбаби» у новому форматі – на рухомій платформі.

 

За спонсорської підтримки blago developer влітку відбувся популярний міжнародний музичний фестиваль Underhill, на період якого компанія розміщувала локації з безкоштовними розвагами для дітей і дорослих.

 

А на початку вересня жителі міста спостерігали за досі не баченим лазерним шоу на фоні міського озера, що запускалося з тераси найвищого поверху елітного житлового комплексу Parus.

 

Наступного року компанія планує розпочати 10 нових проєктів, що формуватимуть стиль життя мешканців Івано-Франківська.

 

blago developer – створює житло майбутнього.