Спекотні літні знижки від будівельної компанії “Спілка забудівників”


Справжнє літо – це відпочинок на терасі власної дворівневої квартири, це пікніки на терасі або біля річки, що знаходиться всього за 5 хвилин від дому, це дозвілля з друзями у закладах, що розташовані на території.

 

Це – проживання у житловому районі “Княгинин” від будівельної компанії “Спілка забудівників”. І цей літній сезон ми розпочинаємо зі спекотних знижок на нерухомість у житловому районі “Княгинин” та житловому комплексі “Містечко Центральне”!

 

Пропонуємо 5%, 7%, 10% знижки на квартири та комерційні приміщення.

 

Наші житлові об’єкти – це самодостатні містечка, що розташовані в центральних локаціях міста. Вони мають власну розвинену інфраструктуру – на території розташовані освітні заклади, торгові центри, дитячі кімнати, медичні заклади, підземні паркінги, сучасні ігрові майданчики й відпочинкові зони, різноманітні кафе й магазини та інші необхідні сервіси.

 

Доступний широкий вибір зручних планувань одно-, дво-, трикімнатних та дворівневих квартир з власними терасами у житловому районі “Княгинин”.

 

А для підприємців ми забезпечили всі необхідні умови для успішного ведення бізнесу.

 

Доступні:

 

- Комерційні приміщення, площею від 33 м² до 130 м², в уже відкритому ТРЦ “Княгинин”.

- Комерційні приміщення, площею 136 м², 276 м², 380 м², 632,2 м² та 705,3 м, у ТЦ “Київський”.

 

Літня пропозиція діє до 31 серпня 2024 року. За детальною інформацією телефонуйте, наші менеджери підберуть ідеальну квартиру чи комерцію саме для вас: +380 96 2000 777 +380 97 2000 777.

 

м. Івано-Франківськ, вул. Княгинин, 44.

Телеграм: t.me/spilka_zabudivnykiv

Сайт: https://fil-bud.if.ua