Скарги на обласне Управління ДАБІ розглядатиме спеціальна дисциплінарна комісія

В Держархбудінспекції створили дисциплінарну комісію. Вона визначатиме ступінь вини державного службовця, характер та тяжкість вчиненого дисциплінарного проступку. Також вона вноситиме подання на розгляд Голові Держархбудінспекції щодо винесення доган та звільнень порушників.

Дисциплінарна комісія ДАБІ складається з шести членів, три з яких включені до складу за квотою Голови Держархбудінспекції, ще три є самовисуванцями та обрані в результаті голосування учасниками Конференції. Строк повноважень членів дисциплінарної комісії становить три роки та працюватимуть вони, згідно вимог законодавства, на громадських засадах.

Дисциплінарна комісія буде збиратися у разі необхідності та за ініціативою Голови ДАБІ. Серед перших буде розглянуто дисциплінарні справи стосовно керівників Управлінь ДАБІ в Сумській та Черкаській областях, чия робота за результатами діяльності у Iпівріччі 2016 року була визнана незадовільною.

"Показниками якісної роботи є відсутність скарг на повторні відмови в реєстрації дозвільних документів, постійна комунікація чиновників з громадянами, оперативна реакція на сигнали щодо проблемних будівництв. Після створення дисциплінарної комісії саме вона колегіально буде вирішувати "долю" посадовців, які злісно ухиляються від виконання своїх посадових обов’язків. Тобто рішення буде прийматися в ході ретельного вивчення матеріалів й буде об’єктивним та неупередженим. При цьому у випадку неналежного виконання держслужбовцем посадових обов’язків або вчинення ним дій, що шкодять авторитету державної служби, такі рішення будуть максимально жорсткими", - прокоментував голова ДАБІ України Олексій Кудрявцев.