В житловому районі "Княгинин" презентували унікальне мозаїчне панно. ФОТО


Відкриття та освячення відбулося вчора 28 квітня.

 

Учасники заходу — керівництво та будівельники БК "Спілка забудівників", автори та куратори проєкту — франківські художники Сергій Григорян та Микола Джичка.

 

Освячення панно проводив настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці отець Ігор.

 

 

«Мозаїка дійсно вражаюча і велична. Це вперше за останні десятиріччя застосовується такий стиль та у такому масштабі. Пано найбільше в Україні. Його присвячено 30-ти річчю Незалежності України», - каже голова правління БК "Спілка забудівників" Микола Филюк.

 

Також він привітав всіх з наступаючим святом Великодня. Житловий район "Княгинин" вже святково прикрашений до Великодня.

 

Нагадаємо, минулого року будівельна компанія розпочала будівництво житлового району «Княгинин». Це комплекс будинків, який налічує 41 корпус і 1700 паркомісць.

 

Поруч району знаходяться всі головні інфраструктурні об’єкти, відпочинкова зона, річка, АС2. Мешканці отримають не просто квартиру, а надійну та комфортну оселю в одній з багатоповерхівок, які знаходяться в закритому дворі, вільному від автотранспорту.

 

Тут будуть спортивні та ігрові майданчики, дитячий садок, найбільший у місті підземний паркінг та цілодобова система відеонагляду.