Однокімнатна стандарт чи смарт-квартира, що вигідніше?

На будівельному ринку України тільки недавно з’явився новий тип житла і уже встиг суттєво потіснити в попиті домівки стандарт класу.

Йдеться про смарт-квартири – просторе і функціональне житлове приміщення, яке передбачає практичність у всьому.

 

Шукати відмінності між однокімнатним стандарт і смарт- житлом довго не доводиться. Різняться ці два типи саме плануванням. Раціональне облаштування кожного квадратного метра площі для економії енергії та створення комфортних умов проживання – одна з головних концепцій розумного дому”.

 

Подібний формат життя приваблює сімейні пари, студентів, пенсіонерів, творчих людей, а також прогресивну молодь, для яких важлива мобільність.

 

Ще декілька років тому мінімалістичний рух був притаманний тільки країнам Заходу, а уже сьогодні українці масово переймають прагнення спростити своє життя, уникаючи зайвих витрат та непотрібних атрибутів розкоші.

 

Ціна такого житла досить суттєво відрізняється від стандарт квартир та й саме утримання обходиться значно дешевше.

 

Облаштування комфортних умов теж не потребує великих витрат, адже передбачає мінімалістичний дизайн у всьому.

 

Потенціал нового формату в порівнянні з стандартними варіантами цінний тим, що дозволяє грамотно спланувати простір. Купити смарт-квартиру означає уникнути довгих коридорів та непрактичних зон, які наявні в звичайних однокімнатних.