На Франківщині планують придбати 10 соціальних квартир для дітей-сиріт

Питання придбання житла для дітей-сиріт було розглянуто на селекторній нараді.

Днями під головуванням заступника міністра соціальної політики України Олени Чуркіної відбулась селекторна нарада щодо використання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво або придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, інформує прес-служба ІФ ОДА. 

 

За словами Олени Чуркіної, питання забезпечення зазначених категорій дітей житлом є надзвичайно важливим.

 

«Саме тому я звертаюсь до відповідальних заступників голів обласних державних адміністрацій взяти під особистий контроль це питання та у разі виникнення певних складнощів одразу звертатись у Міністерство соціальної політики України, де будуть надані всі відповідні роз’яснення», - наголосила посадовець.

 

У нараді взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк та начальник служби у справах дітей ОДА Іван Ковалик.

 

Коментуючи ситуацію з використання субвенції на придбання житла для дітей-сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування в Івано-Франківській області, Ігор Пасічняк зазначив, що на сьогодні виділено кошти з державного бюджету в сумі 4918,6 тис гривень. За них планується придбати 10 соціальних квартир та будинків для 14 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у містах Болехів, Калуш, Івано-Франківськ, Городенка та селищі Верховина