Львівська фірма відремонтує народний дім "Княгинин" за 4 млн грн

За капітальний ремонт народного дому «Княгинин» на вулиці Галицька, 40 береться львівська фірма “Комерційна група “Інтер-Профіт”. Відтак на тендері вдалося зекономити 2 мільйони.

Торги  стартували з вартості робіт – 6,3 млн. У тендері взяли участь дві фірми – “ГалКомБуд” і “Інтер-Профіт”, яка й запропонувала нижчу вартість робіт – 4,16 млн грн, пише Репортер.

 

Нагадаємо, у листопаді 2016 року УКБ Івано-Франківського МВК уклала договір з цією ж фірмою на ремонт народного дому “Княгинин” на 1 365 259 грн. За ці  гроші відновили фасад.

 

Довідково:

Народний дім «Княгинин» знаходиться в найстарішому мікрорайоні міста Івано-Франківська - Княгинині, по вулиці Галицькій, 40. Побудований у 20-х роках ХХ століття за кошти мешканців мікрорайону. Це була унікальна для міста архітектурна споруда, яка мала як історичне так і національне значення. На фасаді будинку був напис «Читальня «Просвіти» в Княгинині», ця читальня колись згуртувала при собі усе українське населення міста. В радянські часи будинок тривалий час працював як кінотеатр «Комсомолець».

 

В 90-х роках княгининський осередок «Просвіти» відновив свою роботу і за його зверненням будинок було перейменовано в «Народний дім «Княгинин». Тут проводились різноманітні заходи, збори, концерти, вистави Минулого року міська рада віддала приміщення Народного дому «Княгинин» у користування комунального підприємства «Новий театр».