Квартири в новобудові на перших і останніх поверхах: переваги та недоліки


Купуючи квартиру в новобудові, кожен з нас стикається з проблемою вибору поверху. Хтось віддає перевагу виключно верхнім поверхам, а комусь до вподоби жити на першому поверсі або ж десь по середині.

 

Отже, де краще жити: на першому поверсі чи на останньому?

 

Намагаючись дати відповідь на це питання, фахівці аналітичного центру blago developer зважили «за» і «проти» кожного з варіантів. Як виявилось, обидва вони мають свої переваги та недоліки.

 

Розпочнемо з останнього поверху.

 

Напевно, найбільша перевага квартир «на вершині» будинку – це вигляд з вікна. Чудовими краєвидами нашого міста особливо приємно насолоджуватись крізь великі панорамні вікна останнього поверху сучасної новобудови. А, погодьтеся, наше місто таке прекрасне…

 

При цьому відзначимо: оселившись на останньому поверсі, ви не матимете сусідів згори. Немає сусідів – немає тупоту дітей, гуркоту ремонту та совання меблів над головою. А ще це гарантія, що сусіди згори не заллють вашу квартиру через незакритий кран на кухні чи пошкоджену каналізаційну трубу.

 

Є тут, звісно, і свої недоліки. Це, насамперед, залежність від ліфта. Добре, якщо він працює. А якщо ні? Тоді мешканцям доведеться щодня підніматись пішки на десятий чи одинадцятий поверх. А уявіть собі переїзд у таку квартиру: з меблями, речами, домашніми тваринами… Втім, тут ми говоримо не просто про останні поверхи в багатоквартирних будинках. Йдеться про новобудови. Зазвичай, забудовники встановлюють в них сучасні надійні ліфти, які рідко виходять з ладу, а якщо й виходять, то несправності швидко усувають.

 

Ще одним недоліком високих поверхів є сильні вітри, які обдувають балкони та вікна на неприкритих іншими будинками верхніх поверхах багатоповерхівок. Втім, для тих, чия душа прагне бурі, дана обставина навряд чи є серйозною проблемою. До того ж сучасні склопакети забезпечують надійну вітро- і шумоізоляцію.

 

Старшим людям, які прагнуть спокійного життя на заслуженому відпочинку, припадуть до вподоби радше квартири на першому поверсі – квартири, з яких просто і швидко можна вийти у двір, до свіжого повітря; квартири, де просто з вікна можна поспілкуватись зі старою колежанкою і дізнатись від неї чергові новини із життя двору…

 

Крім того, квартира на першому поверсі добре підійде для молодих батьків, оскільки позбавить їх від необхідності щодня по кілька разів тягати через кілька сходових прольотів дитячий візок, особливо якщо йдеться про двох і більше дітей.

 

Свої недоліки є і тут.

 

По-перше, йдеться про питання безпеки. На жаль, наше суспільство ще не є ідеальним і рівень правосвідомості наших людей наразі далеко не найвищий. Є чимало бажаючих поживитись за чужий рахунок і чужі квартири на першому поверсі для таких осіб є найбільш доступними, а отже привабливими. Особливо, якщо господарі, йдучи у справах, раптом не зачинили балконні двері чи кватирку вікна.

 

З іншого боку люди давно вже придумали, як боротися з такими явищами. Віконні решітки (в тому числі ковані декоративні), сигналізація та інші засоби захисту власності сьогодні не є рідкістю. До того ж двори сучасних новобудов зазвичай огороджуються високим міцним парканом з надійними замками на воротах та хвіртці.

 

Втім, обирати квартиру в новобудові на першому чи останньому поверсі обирати виключно покупцеві. Адже, багато залежить від особистих вподобань людини.

 

На додачу зауважимо, що компанія blago developer сьогодні має чимало пропозицій для своїх клієнтів у різних частинах Івано-Франківська і на різних поверхах.

 

Квартири, які задовольнять будь-які смаки можна придбати, зокрема, у житлових комплексах Comfort Park, Chocolate, Family Plaza, Паркова Алея, Авторський, Main House, районі Manhattan, елітних комплексах Parus чи Royal Hall, а також котедж в містечку Franko River Club.