Хід будівництва ЖК "Parus" у березні. ФОТО


Комплекс спроектовано в сучасному стилі з використанням високоякісних матеріалів. Будинки зводяться за монолітно-каркасною технологією.

 

ЖК "Parus" сплановано таким чином, що автотранспорт розташовано лише з боку вулиці, там же знаходяться заїзди на паркінг і гостьові автостоянки.

 

Сама ж набережна міського озера вливається в прибудинкову територію житлового комплексу. Неспішні прогулянки з родиною зеленим квітучим парком і набережною принесуть надзвичайне задоволення.

 

Додаткової енергії нададуть спортивні розваги на спеціально облаштованих полях, для дітей в парковій зоні розташовано ігрові та спортивні майданчики.

 

Пропонуємо поглянути на хід будівництва ЖК "Parus" у березні.

 

Наразі тут продовжується опорядження терас на пентхаусах 1-5 під’їзд. Завершено наступні захватки по фасадним роботам. Продовжується монтаж перильного огородження на терасах 1-5 під’їздах.

 

Також продовжується монтаж внутрішнього освітлення сходових 1-5 під’їздах і влаштування плитки на сходових та коридорах 3,4 та 5 під’їзду. Розпочато штукатурення на 6-му під’їзді Продовжується опорядження 5-го під’їзду.

 

 

Деталі про комплекс та запис на огляд за телефоном: (098)166-23-47, http://parus.if.ua/.