Івано-Франківськгаз Збут: як повернути переплату по особовому рахунку


У зв’язку із переведенням з 1 травня 2022 року побутових споживачів ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» до «постачальника останньої надії», наразі чимало клієнтів звертаються з приводу повернення переплати по особовому рахунку або повернення помилково сплачених коштів.

 

Роз’яснюємо, якщо по вашому особовому рахунку за результатами остаточного розрахунку з ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» за газ, спожитий до 1 травня 2022 р., обліковується переплата або кошти були помилково сплачені на наш рахунок, вам необхідно надіслати нам письмову заяву на повернення цих коштів.

 

До заяви необхідно додати:

копію паспорта (1-6 сторінки),

ідентифікаційного коду,

квитанції про помилкову оплату,

довідку з банку з реквізитами карткового рахунку (може бути автоматично згенерована у мобільному додатку банку, повинна містити IBAN карткового рахунку).

 

Підписану заяву та документи можна направити на поштову адресу: м. Івано-Франківськ, вул. Ленкавського 20.

 

Зауважимо, що на копіях документів має бути зроблений посвідчувальний напис («Згідно з оригіналом»), а також підпис, ПІБ власника документа і дата.

 

Також підписану заяву та документи можна направити на електронну скриньку contact@ifgaszbut.com.ua.

 

Зауважимо, що у цьому разі заява та копії документів, що додаються, повинні бути скріплені/завірені за допомогою електронного підпису (ЕЦП). Такі вимоги до документів висуваються у Законі України "Про електронні документи та електронний документообіг".

 

Наразі відсутній погоджений сторонами механізм автоматичного переведення коштів з особових рахунків споживачів у ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут» на особові рахунки споживачів у ТОВ «ГК «Нафтогаз України», оскільки з ТОВ «ГК «Нафтогаз України» не досягнули згоди з цього питання.