Франківців запрошують на відкрите обговорення змін до генплану міста

Днями Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини завершив процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості. Тепер проект винесено на відкрите громадське обговорення.

В Івано-Франківську відбудеться громадське обговорення містобудівної документації «Внесення змін до генерального плану м. Івано-Франківська суміщеного з історико-архітектурним опорним планом міста», ініціатором даного обговорення є міський голова.

 

Обговорення відбудеться у п'ятницю, 31 серпня, о 18:00 год, в приміщенні залу засідань Івано-Франківської обласної ради (вул. Грушевського, 21; 1 поверх).

  

Ознайомитися з документацією проекту можна в Департаменті містобудування, архітектури та культурної спадщини за адресою вул. Незалежності, 9, поверх 5, каб. 504.

  

Основне креслення генерального плану можна побачити в холі міської ради, що на Грушевського, 21, на 1-му поверсі і в холі Департаменту містобудування, архітектури та культурної спадщини біля каб. 501, також на на офіційній веб-сторінці Івано-Франківської міської ради.