Івано-Франківськміськбуд

ivano-frankivskmiskbud

Вже більше семи років ТзОВ «Івано-Франківськміськбуд» активно розвивається на будівельному ринку Івано-Франківська та області. Компанія будує багатоквартирні житлові будинки, входячи в десятку найбільших будівельних компаній Івано-Франківська.


За цей період було успішно зведено ряд об’єктів нерухомості в Івано-Франківську, а саме будинки на вулицях: Незалежності, 65; Гаркуші, 24 і 36; Хіміків, 17 б, 17 в; Угорницькій, 16 і 10 а, Галицькій 112 в, крім того на даний момент в процесі завершення будівництва знаходяться будинки на вулицях: Галицька, 98 та 112 д; Шевченка, 47 а; Коновальця, 124 а та інші новобудови.


Також слід відмітити, що компанія ТзОВ «Івано-Франківськміськбуд» будує церкву в селі Сілець Тисменицького району та сприяє у проведенні соціальних та культурних заходів.


 


Контакти:


Адреса: м. Івано-Франківськ,вул. Гаркуші, 24;


тел. (095)749-42-17;


тел. (0342) 55-65-36;


тел./факс: (0342) 55-65-39;


Сайт: http://ifmiskbud.com.ua 


Перевірка від Побудовано:

1 Коментар - Написати коментар

  1. Андрій 15.07.2020 17:33

    Чорновола 128а, Івано-Франківськ. Комфортне місце розташування, припаркова зона, близько до магазинів, зон відпочинку, чисте повітря і взагалі нема шуму. Будинок зданий в жахливому стані: під'їзд важко назвати помальованим, сходи поставили плиткою тільки до 2 поверху, ліфт поставили не новий, тому багато шуму від нього і час від часу ламається, а ремонт за рахунок жителів, і дуже малий по розмірах, парковка приблизно на 10 машин, для такого будинку це явно замало, практично відсутній дитячий майданчик. Купляв я цю квартиру ще за рік до того як мали збудувати, а здали ще на рік пізніше, тому не знав що так буде. В цілому, точно не рекомендую будинки Івано-Франківськ Міськбуд, тут все зроблено як-небудь! Не вірите? Думаєте я наговорюю? Тоді прошу до нас в гості на Чорновола 128а, зайдіть в під'їзд, ліфт, подивіться на парковку, "дитячий майданчик" і все стане ясно. Я жалію що не поцікавився які будинки будує Івано-Франківськ Міськбуд перед тим як купляв, дуже сподобалось місце розташування. Бачив їхні інші будинки на Шевченка, Кривоноса, Короля Данила, таке враження, що це їхня тактика - побудувати великий будинок на максимально малій території, а потім на всьому зекономити. В мене сестра купляла будинок через пару років, то я вже порадив їй на що звертати увагу, вона купила в іншого забудовника дешевше і набагато краще: помальовані під'їзди, новий, немалий шикарний ліфт, сходи з нормальними поруччями і плитками, є досить велика парковка, чудове освітлення, аж два дитячі майданчики... а вартість за м2 дешевша, не буду називати забудовника, щоб не подумали, що я просто роблю рекламу. Добавляю фото з нашим смітником, це вишенька на торті.

Коментар