БК «Альянс ІФ» ввела в експлуатацію І чергу житлового комплексу по вул. Залізнична, 3

Перша черга житлового комплексу по вулиці Залізнична, 3 в Івано-Франківську введена в експлуатацію. Тож незабаром нові сучасні квартири від будівельної компанії «Альянс ІФ» прийматимуть своїх мешканців.

Сьогодні БК «Альянс ІФ» продовжує будівництво другої черги житлового комплексу, який розташований в центрі міста на перехресті вулиць Незалежності-Залізнична. Таке розміщення поєднує бездоганну інфраструктуру та зручний доступ до будь-яких соціальних, культурних та розважальних об’єктів.

 

У вартість квартир входить підведення усіх мереж, внутрішня чорнова штукатурка стін, чорнова стяжка підлоги, монтаж лічильників обліку електроенергії, води та газу, а сходова клітка оформлена довговічною облицювальною плиткою.

 

Житло від БК «Альянс ІФ» – це сукупність усіх переваг, які пропонують на сьогоднішній день будівельники Івано-Франківська. Саме тому команда будівельної фірми завоювала довіру клієнтів та продемонструвала справжній професійний підхід до будівництва. Відповідальність, європейські стандарти планування житла, енергоефективні та сучасні комплектуючі уже встигли переконати в цьому мешканців Івано-Франківська.